Bilgisayarıın yan kapağını çıkartmak iyi mi?

Eski tip kasalarda ve kötü kasalarda sıcaklık açısından iyi oluyor ancak çok toz olabilir, ayrıca yaşanabilecek olası küçük sakarlık ve kazalarda sisteminiz zarar görebilir. Mecbur olunmadığı durumlarda önermiyorum. Ek olarak ben de kasamın yan kapağını açık kullanmaktayım.

Mahalle bilgisayarcısından almıştım resim atarım isterseniz.

İşbu macunların iletkenlik değerleri çok düşüktür , bu yüzden sağlıklı ısı transferi yapılamaz ve yüksek sıcaklıklar olur .

Yüksek sıcaklık üretmeyen bir işlemciniz varsa sorun yok , hız aşırtma yapan ve fazla voltaj çeken işlemciniz varsa o zaman size uygun olan bir macunu temin etmeniz lazım .

şu konuda anlattım .

Arkadaşlar çoğunuz çok ısınmıyorsa elleme demişsiniz şöyle söyleyeyim ekran kartının termal macununu 1 ay önce değiştirdim değiştirmeden önce GTA 5 de 85-91 derece oluyordu. Ben hem macun aldım 8TL'ye hem de bir tane egzoz fanı aldım ekran kartının önüne taktım böyle bile 76-77 derece oluyor. Kapatayim mi yoksa açık mı kalsın?
76 77 iyi sıcaklıklar yaz aylarında.
8tllik bir macun için çok iyi performans valla, 5tlye ekmek aldım bugün :D

Dosya Ekleri

• 16569451921485454524805096604472.jpg
    16569451921485454524805096604472.jpg
    167,9 KB · Görüntüleme: 20
Bu fiyata bu macundan beklenen performans hocam. Kasa kapağını çıkarmanız toz ve yabancı madde için önerilmez fakat ben temiz kullanırım diyorsanız kullanımdayken çıkarabilirsiniz size kalmış.

Bu fiyata bu macundan beklenen performans hocam. Kasa kapağını çıkarmanız toz ve yabancı madde için önerilmez fakat ben temiz kullanırım diyorsanız kullanımdayken çıkarabilirsiniz size kalmış.
ilginiz için teşekkür ederim yardımlarınız içinde teşekkür ederim

Arkadaşlar herkes elinden geldiğince yardımcı oldu çok sağ olun. Karar verdim (sizin yazdıklarınız kadarıyla) kasamın kapağını kapatacağım. Tekrardan çok teşekkürler iyi ki varsınız.

Geri
Yukarı