Bilgisayarım açılmıyor Sürekli yeniden başlıyor

officalk1rci

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Meslek
Web Programcısı
İyi günler benim elimde eskilerden kalma Asus P4S333-M anakartlı bir bilgisayar var.

Bilgisayar açılıyor fakat açılırken "Press F1 to continue, DEL to enter SETUP" yazısı çıkıyor. F1'e basınca

"Windows başlatılamadı bunun nedeni en son yaptığınız yazılım veya donanım değişikliği olabilir, bilgisayarınızı yanıt vermiyorsa beklenmedik bir şekilde yeniden başladıysa veya dosya ve klasörlerinizi korumak için otomatik olarak kapandıysa, en son çalışan doğru ayarlara geri dönmek için en son iyi yapılandırmayı seçin.
Önceki başlatma girişimi güç kaybı veya sıfırlama düğmesine basılı olmasından veya kesin bilmediğiniz sebepten ise Windows'u

Güvenli Mod

Ağ ile güvenli mod

Komut istemiyle güvenli mod

En son iyi yapılandırma (çalışan en son ayarlarınız)

Windows olağan şekilde başlasın.

--------------------------------------"

Seçenekleri çıkıyor. Hepsini denedim fakat aynı sonuç. Bilgisayar yeniden f1 ekranına alıyor ve yeniden aynı şey çıkıyor. Elimdeki diğer masaüstünde harddiski denedim. Çok rahat şekilde açıldı, hiç sorun çıkarmadı. Ne yapmam gerekiyor ?

İşletim sistemi: Windows Xp

Bu arada yeniyim, konu buraya açılmaması gerekiyorsa uyarın yerine taşıyayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar eski, yaklaşık 10 senelik var. :D Ayrıca özellikleri düşük, :D zaten kullandığım diğer bilgisayarda Windows 8 var. :D Bir diğerinde de Windows 7 fakat bunun özellikleri ram 1 gb ekran kartı 512 olduğu için en ideal xp.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı