Çözüldü Bilgisayarım kapanirken olanlari logluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

playboinacruu

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Student
Ornegin bilgisayarımı kapattim. Bana servisler durduruluyor gibisinden yazilar gösteriyor sonra da yine kapaniyor yazisi geliyor ve kapaniyor, Acilirken de servisler aciliyor kullanici hizmetleri falan diyor. Benlik sorun yok ama neden diyor bilmiyorum.

Çözüm
Bu bir sorun değil, kayıt defterinde ki "VerboseStatus" keyinden kaynaklanıyor.
Kayır defterini açıp bu yola gidip,
Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System
Fotoğrafta işaretli keyin üzerine çift tıklayıp değeri 0 yaparsanız düzelir.

1643289414675.png
Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System

1643289414675.png

Çözüm

Eki Görüntüle 1284422
bu gibi şeyleri nereden ogrenirim? regedit uzerinde yerleşik gelen verileri düzenleyerek degisiklikler yapmak. her seyin bir anlami var ama detaylıca anlatildigi bir makale var mi

Bu gibi şeyleri nereden ogrenirim? Regedit uzerinde yerleşik gelen verileri düzenleyerek degisiklikler yapmak. Her seyin bir anlami var ama detaylıca anlatildigi bir makale var mi?

Bilemiyorum ancak ben hep araştırarak, tecrübe ederek, deneyerek ve bozarak öğrendim. Yani mesela bir sorun yaşadım internette araştırarak çözümünü öğrendim. Veya sanal makinede Windows kurarak ayarları kurcalayıp tecrübe edindim.

Geri
Yukarı