Çözüldü Bilgisayarım kapanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Bilgisayarı kapattıgımda tekrardan acılıyor lütfen birisi yardımcı olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk defa böyle bir sorunla karşılaşıyorum bunu dener misin: Bilgisayar Yönetimi > Aygıt Yöneticisi > Ağ Bağdaştırıcıları > Çıkan şeye çift tıkla > Güç Yönetimi > Bu aygıt bilgisayarı başlatsın açık olabilir.

İlk defa böyle bir sorunla karşılaşıyorum bunu dener misin: Bilgisayar Yönetimi > Aygıt Yöneticisi > Ağ Bağdaştırıcıları > Çıkan şeye çift tıkla > Güç Yönetimi > Bu aygıt bilgisayarı başlatsın açık olabilir.
yok onuda denedim olmuyor youtubede gördüğüm herşeyi denedim ama olmuyor bişey

Sistemde bir virüs var mı? Ve en son hangi programları yüklediniz veya yönetici izni verdiniz? Bunları gözden geçirin. Başlat kısmından cmd yazın ve yönetici olarak çalıştırın. Açılan pencereye shutdown -s -t 1 yazarak bir de deneyin.

1581353645407.png
1581353669306.png

1581353684293.png
1581353693665.png

tüm hataları cektim
Sistemde bir virüs var mı? Ve en son hangi programları yüklediniz veya yönetici izni verdiniz? Bunları gözden geçirin. Başlat kısmından cmd yazın ve yönetici olarak çalıştırın. Açılan pencereye shutdown -s -t 1 yazarak bir de deneyin.
bu kodlar işe yaramıyor bilgisayar kapanıp tekrar acılıyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı