Bilgisayarım kendi kendine açılıyor

fouur

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar dalga geçmiyorum; masaüstü bilgisayarım arasıra sabah saat 5.20 sularında kendiliğinden açılıyor :D virüs var bilgisayarımda eminim. Mavi ekran sorunu da alıyorum sık sık. Ama kendiliğinden açılmasına bir anlam veremedim sebebi ne olabilir ?

İlk olarak hızlı başlat tikini kaldır. Dumpları paylaş. Virüs olduğunu pek sanmıyorum, daha doğrusu virüs yüzünden o sorun olduğunu sanmıyorum.
Zamanlanmış görev aktif olmuş olabilir, antivirüs varsa zaman ayarlanmış olabilir. Bu çeşit programlardan kaynaklanabilir.
KIS ile tarayıp dumpları paylaşın.

Ben GTX 970 alacağım için ZALMAN 700 watt aldım ve aynı sorunu yaşadım. Kendiliğinden kapanıp açılıyor, düğmeye basıyorum açılmıyor sonra kendiliğinden açılıyor filan. 1 ay önce aldım 3 gün kullandım bu sorun ile karşılaştım ve servise yolladım. 3 hafta sonra yani geçen hafta çarşamba geldi servisten, taktım 1 hafta kullandım ve bu hafta için salı aynı sorunu yaptı. Bi şekilde açıldı kullandım, çarşamba günü yine sorun çıkartınca verdim servise. 1 ay önce aldığım güç kaynağımı toplam 10 gün kullandım. Daha da ZALMAN almam. İadesini istedim 2. kez servise yolladığımda.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı