Bilgisayarım Oyun Açtıktan 20 Dakika Sonra Kapanıyor

Hayır yanlış yerden bakıyorsun. Orda üstte Algılayıcı var ordan bakacaksın.. Ve sorun Güç Kaynağının Watt'ı yetmediğinden olabilir veya fazla sıcaklamasından dolayı parçalar yanmasın diye sistem kendini kapatıyordur.

Aıda 64'den algılayıcı bölümüne gir, oradan bak. Oyunu aç kapanmaya yakın 15-16 dk sonra sıcaklığa bak.

Hayır yanlış yerden bakıyorsun. Orda üstte Algılayıcı var ordan bakacaksın.. Ve sorun Güç Kaynağının Watt'ı yetmediğinden olabilir veya fazla sıcaklamasından dolayı parçalar yanmasın diye sistem kendini kapatıyordur.
Realtemp'ten gördüğüm kadarıyla işlemcinin ısısı normal. Güç kaynağım 650 watt ama kalitesini bilmiyorum markası Delux Silver Age 80 Plus Bronze

Algılayıcıyı bulamadım ama Realtemp'ten gördüğüm kadarıyla işlemcinin ısısı normal. Güç kaynağım 650 watt ama kalitesini bilmiyorum markası Delux Silver Age 80 Plus Bronze

Siyah çizilmiş bölgeden bakarmısın. :)

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    42,5 KB · Görüntüleme: 451
PSU sisteme uygun. En son olarak CPU termal macununu kontrol et. Kaliteli macun kullan. Bazen soğutucu ile işlemci arasında boşluk kalabiliyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı