Bilgisayarım psikolojimi bozdu

Zalplex

Centipat
Evet direkt konu başlığı ile sorunum aynı bilgisayarım bir aylık ve olmayn sorun kalmadı profilimi inceleyip yardımcı olabileceğinizi düşünüyorsanız geri dönüşünüzü bekler ve çok minnet duyarım dediğim gibi her gün kafamda aldığım güne lanet olsun diyorum artık sorunların kaynağını bulamıyorum bilgisayarı açasım bile gelmiyor gece uyurken sabah uyandığımda bile hep aklımda.

Evet direkt konu başlığı ile sorunum aynı bilgisayarım bir aylık ve olmayn sorun kalmadı profilimi inceleyip yardımcı olabileceğinizi düşünüyorsanız geri dönüşünüzü bekler ve çok minnet duyarım dediğim gibi her gün kafamda aldığım güne lanet olsun diyorum artık sorunların kaynağını bulamıyorum bilgisayarı açasım bile gelmiyor gece uyurken sabah uyandığımda bile hep aklımda.
Profilinden konulara erişemiyorum ancak bilgisayar bu. Sorun çıkartmayan bilgisayar neredeyse yoktur. Ya bu sorun görünürdür ya da görmeden kullanırsınız.

O kadar çok takıntı yaptıysan ve iade edemiyorsan sat yenisini al. Aynı şeyi ben de yaşadım. Bilgisayarı eve getirip kurduğum andan itibaren başıma gelmeyen kalmadı. Satınca 2,3 bin gibi bir zararım oldu fakat kuş gibi hafifledim.

Biraz daha açar mısınız?
Hocam sorunları anlattığım birden fazla konu var. Bilgisayarı aldığım gece UCL gecesi bir hevesle sipariş verdim bilgisayarı geldiği gün taktım kartı başladım oynamaya sorunsuz iki gün götürdü sonda ya XMP açtım ya da Windows Güncellemesi yaptım olmayan sorun kalmadı. Görüntü bozulmaları vs gibi sorunlar oldu kart garantiye gitti geldi bir sorun yok dendi bu sefer kablo değişti yine sorun düzelmedi artık RAM mi sorun aklım almıyor kaynağı çözülmüyor.

Sistem kapatılınca gece fişlerini çekmekteyim sabah açarken ASUS yazısında beyaz çizgi gibi şeyler oluşuyor ve bu birdaha açılıp kapanmada olmuyor sanki sisteme uzun zaman sonra elektrik gelince birşey oluyor.

O kadar çok takıntı yaptıysan ve iade edemiyorsan sat yenisini al. Aynı şeyi ben de yaşadım. Bilgisayarı eve getirip kurduğum andan itibaren başıma gelmeyen kalmadı. Satınca 2,3 bin gibi bir zararım oldu fakat kuş gibi hafifledim.
Hocam sattığım insana arkadaşa yazık. Benim yaşadıklarımı arkadaşa yaşatmak istemiyorum.

Alakası yok dostum. Bilgisayar fiyatları malum ve arkadaşın psikolojisi bozulmuş sanırım. Bilgisayara zarar gelmesinden korkuyor. Ben de de vardı daha önceden aynı şiddette olmasa da. Ama geçti? Hem ben senin.

Haklısınız hocam. Ama o kadar korkulacak bir şey yok bence. Dikkatli kullansa yeter.

Geri
Yukarı