Bilgisayarım Usb belleği görmüyor

ErtugrulSezgin

Hectopat
Merhaba.
Bilgisayarım USB belleği görmüyor.
Adsız.jpg

Benim sıklıkla karşılaştığım sorun ve bu sorun USB portlarından meydana geliyor. 8 adet karışık olan USB portlarını denediğimde, zarla zorla 1-2 tanesi kabul ediyor. Bunu daha kolay hale getirmek için, Bootice programı mevcut. İndirebilirsin.

@Recep Baltaş büyük ihtimal algılaması ve dırıdıt diye ses çıkması lazım. Şahsen aynı sorun bende olduğunda hoparlörler ses veriyordu, bilgisayar tepki veriyor yani.

Arkadaşlar elimde windows 8 cd si var ama sürücüleri yükleyemem diye korkuyorum o yüzden kuramıyorum. Aslında arkadaşıma elimdeki cd ile format attım sorun çıkmadı. Ama sürücüleri kurmadık. Acaba nasıl sürücüleri kurarım? Bir de cd orjinal değil bi sorun olur mu ?

Görünmeyen bir değil, iki tane birim var orada ve onlar da USB bellek değil, sanki hafıza kartı okuyucusu gibi.

USB belleği takınca PC tepki veriyor mu?

Bilgisayar tepki veriyor sürücü yazılımı yükleniyor diyor aşağıda yüklendikten sonra resimdeki J:diski geliyor tıklayınca açılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı