Çözüldü Bilgisayarıma kızınca kendini kapatıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kitsurima

Hectopat
Daha fazla  
Şaka gibi geldiğinin farkındayım fakat kafayı yemek üzereyim. HDMI kablosuyla 2. monitör kullanıyordum 2 aydır. Bu süreçte hiçbir sorun yaşamadım. Bugün kalktım, bağırdıkça ekran gidiyor. Bağırmayın diyecek olabilirsiniz ama LoL oynarken istemeden bağırıyorum.
Kulaklık SteelSeries Arctis fakat kulaklıkla bir alakası yok çıkarıp denediğimde yine bağırınca monitörüm küsüp kapanıyor.
Denediklerim;
Farklı kabloyla denemek.
Yeniden başlatmak.
Kablo hassasiyetini denemek.
Güzel sözler söylemek.
Video.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekleme: Monitöre vurunca da çözülmedi.

Çözüm
Üç senenin ardından selamlar. Kızım hala benimle, taş gibi çalışıyor. Artık aramız bozuk değil. Tüm problem ses sürücüsü ile alakalı yaşadığı küslükten dolayıymış. Her ne zaman jak girişine temas etsem ya da kulaklığa konuşsam, kendini kapatıyordu. Başka bir sürücü kurunca çözüldü. Size selamları var.

Şaka maka kablolarında temassizlik olabilir. Verdiğiniz hava ile en küçük bir sallanmadan ekranı gidiyor olabilir. Elinizle hafifçe sallayıp yine ekran gidiyor mu diye bakın. Eğer gitmiyorsa cidden size kırılmış demektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı