Bilgisayarıma kızınca kendini kapatıyor

elWrixo

Femtopat
Şaka gibi geldiğinin farkındayım fakat kafayı yemek üzereyim. HDMI kablosuyla 2. monitör kullanıyordum 2 aydır. Bu süreçte hiçbir sorun yaşamadım. Bugün kalktım, bağırdıkça ekran gidiyor. Bağırmayın diyecek olabilirsiniz ama LoL oynarken istemeden bağırıyorum.
Kulaklık SteelSeries Arctis fakat kulaklıkla bir alakası yok çıkarıp denediğimde yine bağırınca monitörüm küsüp kapanıyor.
Denediklerim;
Farklı kabloyla denemek.
Yeniden başlatmak.
Kablo hassasiyetini denemek.
Güzel sözler söylemek.
Video.

Ekleme: Monitöre vurunca da çözülmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Furkan_Elci

Picopat
Yer
Java Öğreniyor
Sakı kaba davranma piskolojisi çok bozuk bağırmışsınız evden eve kutunun içinde yolculuk yapmış depresyonda olabilir. O senin için gün boyu çalışıyor sen onun karşısına geçip bağırıyorsu, naz nazik davran, okşa, iltifat et, yeni bir ekran kartı al (!)

msaidkus53

Decipat
Yazık yazık eziyet etmişsiniz belliki siz kiil alamadığınız için ona niye bağırıyorsun monitörün suçu ne nazik olun kill alınca sen ne güzel monitörsün öyle deyin onun gönlünü alın ona taze sıkılmış elektrik verin böyle olmaz.
Monitöre 2080 Ti gösterip bağırın beyni yanacaktır ve artık bağırsanız bile kapanmayacaktır.

SSD mi kullanıyorsun tebrikler.

yigitalyksel

Picopat
Şaka gibi geldiğinin farkındayım fakat kafayı yemek üzereyim. HDMI kablosuyla 2. monitör kullanıyordum 2 aydır. Bu süreçte hiçbir sorun yaşamadım. Bugün kalktım, bağırdıkça ekran gidiyor. Bağırmayın diyecek olabilirsiniz ama LoL oynarken istemeden bağırıyorum.
Kulaklık SteelSeries Arctis fakat kulaklıkla bir alakası yok çıkarıp denediğimde yine bağırınca monitörüm küsüp kapanıyor.
Denediklerim;
Farklı kabloyla denemek.
Yeniden başlatmak.
Kablo hassasiyetini denemek.
Güzel sözler söylemek.
Video.

Ekleme: Monitöre vurunca da çözülmedi.
IDNWQ9U0WQDHB9WQDBGWQD9UBWQDU9*WQGB9OJHNWQD0IJHNWQD0ĞDN

Yukarı