Çözüldü Bilgisayarıma kızınca kendini kapatıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kitsurima

Hectopat
Daha fazla  
Şaka gibi geldiğinin farkındayım fakat kafayı yemek üzereyim. HDMI kablosuyla 2. monitör kullanıyordum 2 aydır. Bu süreçte hiçbir sorun yaşamadım. Bugün kalktım, bağırdıkça ekran gidiyor. Bağırmayın diyecek olabilirsiniz ama LoL oynarken istemeden bağırıyorum.
Kulaklık SteelSeries Arctis fakat kulaklıkla bir alakası yok çıkarıp denediğimde yine bağırınca monitörüm küsüp kapanıyor.
Denediklerim;
Farklı kabloyla denemek.
Yeniden başlatmak.
Kablo hassasiyetini denemek.
Güzel sözler söylemek.
Video.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekleme: Monitöre vurunca da çözülmedi.

Çözüm
Üç senenin ardından selamlar. Kızım hala benimle, taş gibi çalışıyor. Artık aramız bozuk değil. Tüm problem ses sürücüsü ile alakalı yaşadığı küslükten dolayıymış. Her ne zaman jak girişine temas etsem ya da kulaklığa konuşsam, kendini kapatıyordu. Başka bir sürücü kurunca çözüldü. Size selamları var.

Sakı kaba davranma piskolojisi çok bozuk bağırmışsınız evden eve kutunun içinde yolculuk yapmış depresyonda olabilir. O senin için gün boyu çalışıyor sen onun karşısına geçip bağırıyorsu, naz nazik davran, okşa, iltifat et, yeni bir ekran kartı al (!)

Yazık yazık eziyet etmişsiniz belliki siz kiil alamadığınız için ona niye bağırıyorsun monitörün suçu ne nazik olun kill alınca sen ne güzel monitörsün öyle deyin onun gönlünü alın ona taze sıkılmış elektrik verin böyle olmaz.
Monitöre 2080 Ti gösterip bağırın beyni yanacaktır ve artık bağırsanız bile kapanmayacaktır.

SSD mi kullanıyorsun tebrikler.

Arkadaşlar uzun aradan sonra durum bilgisi soran arkadaşlar olmuş. Açıkçası kaldırıp bir köşeye koymuş, umudu kesmiştim. Bozuk bu dedim vazgeçtim. Günlerden bir gün, harika bir kadınla tanıştım. Gerçekten böyle "çat!" diye vuruldum ona.

O kadar aşık olmuştum ki her gün saatlerce yatakta yatıp boş boş duvara bakıyorum, online derslere falan bile girmiyorum depresyondan. Sonra peder içeri girdi ve bana "hiçbir işe yaramıyorsun, derslere girmiyorsun, çalışmıyorsun, en son kapının önüne koyacağım seni o olacak!" dedi. O anda aydınlandım ve ikinci bir monitör sipariş ederek alıngan monitörüme güzelinden bir çıtır piliç ViewSonic ayarladım. Artık kapamıyor. O meğer kadınsızlıktan kapanıyormuş. Halinden anlayamadık... Zamanında anlayamadık... Affet...

Fakat sorun bitmedi. Şimdi de ViewSonic monitörde ghosting oluyor. Acaba bizim AOC monitörü mü beğenmedi? Yardımlarınızı bekliyorum...

Arkadaşlar uzun aradan sonra durum bilgisi soran arkadaşlar olmuş. Açıkçası kaldırıp bir köşeye koymuş, umudu kesmiştim. Bozuk bu dedim vazgeçtim. Günlerden bir gün, harika bir kadınla tanıştım. Gerçekten böyle "çat!" diye vuruldum ona.

O kadar aşık olmuştum ki her gün saatlerce yatakta yatıp boş boş duvara bakıyorum, Online derslere falan bile girmiyorum depresyondan. Sonra peder içeri girdi ve bana "hiçbir işe yaramıyorsun, derslere girmiyorsun, çalışmıyorsun, en son kapının önüne koyacağım seni o olacak!" dedi. O anda aydınlandım ve ikinci bir monitör sipariş ederek alıngan monitörüme güzelinden bir çıtır piliç ViewSonic ayarladım. Artık kapamıyor. O meğer kadınsızlıktan kapanıyormuş. Halinden anlayamadık... Zamanında anlayamadık... Affet...

Fakat sorun bitmedi. Şimdi de ViewSonic monitörde ghosting oluyor. Acaba bizim AOC monitörü mü beğenmedi? Yardımlarınızı bekliyorum...

Bir süre ekran açık, baş başa bırakın birbirlerine ısınırlar belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı