Bilgisayarıma virüs mü bulaştı?

minimesi100

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün bilgisayarımdan bir program silmek için denetim kaydına girdim ve faker input şeklinde bir program gördüm sizce bu ne virüs olabilir mi?

Malwer bytes ile tarattım ama virus çıkmadı ama PC'me faker input diye bir şey indirmedim hiç ben.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, bugün bilgisayarımdan bir program silmek için denetim kaydına girdim ve faker input şeklinde bir program gördüm sizce bu ne virüs olabilir mi?

Malwer bytes ile tarattım ama virus çıkmadı ama PC'me faker input diye bir şey indirmedim hiç ben.

Kral programın ismi çok absürt bir şey tarattığın halde virüs çıkmaması biraz garip şunun fotoğrafını atar mısın bir?

Reis Steam dışı bir yerden bir şeyde indirmiyorum ve 30 Ağustos'ta inmiş virus olsa hesaplar çok da gg olmaz mı?

Reis Steam dışı bir yerden bir şeyde indirmiyorum ve 30 Ağustos'ta inmiş virus olsa hesaplar çok da gg olmaz mı?

Yapımcısı ryochan7'yi arattığımda DS4 ile ilgili şeyler çıkıyor DS4 PS4 kolunu PC'ye bağlamak için olan program bende o vardı onunla alakalı bir şey olabilir mi?

Dosya Ekleri

• virus.png
    virus.png
    5,4 KB · Görüntüleme: 675
Reis Steam dışı bir yerden bir şeyde indirmiyorum ve 30 Ağustos'ta inmiş virus olsa hesaplar çok da GG olmaz mı?

Yapımcısı ryochan7'yi arattığımda DS4 ile ilgili şeyler çıkıyor DS4 PS4 kolunu PC'ye bağlamak için olan program bende o vardı onunla alakalı bir şey olabilir mi?

Açtınmı hiç

Açtınmı hiç.

Açmadım ama DS4 indirip kullanmıştım DS4 PS4 kolunu Xbox gibi gösterip oyunlarda çalışmasını sağlıyor faker inputun yanında yazan yapımcıya internette yazınca DS4 çıkıyor faker input ta sahte giriş demek sanırım PS4'ü Xbox kolu gibi gösteren yazılım o zaten 30 Ağustos'ta indirmişim virus olan tüm hesaplarım çoktan gg olurdu herhalde.

@minimesi100 benim bildiğime göre o bir trojan dosyası olabiliyormuş. Klasiğimiz Kaspersky abiyi indirip tam tarama yapın.

Cloud Security mi internet Security mi indireyim reis.

Reis Steam dışı bir yerden bir şeyde indirmiyorum ve 30 Ağustos'ta.

Açarsan gg olabilir açma sil.

Açmadım ama DS4 indirip kullanmıştım DS4 PS4 kolunu Xbox gibi gösterip oyunlarda çalışmasını sağlıyor faker inputun yanında yazan yapımcıya internette yazınca DS4 çıkıyor faker input ta sahte giriş demek sanırım PS4'ü Xbox kolu gibi gösteren yazılım o zaten 30 Ağustos'ta indirmişim virus olan tüm hesaplarım çoktan gg olurdu herhalde.

Cloud Security mi internet Security mi indireyim reis.

Bak GitHub'da senin dediğin yazılımı kötü amaçlar için kullanıyorlar linki burada.

Yeni konular

Geri
Yukarı