Bilgisayarımda Hangi İnternet Tarayıcısını Kullanmalıyım?

kaan88

Hectopat
Katılım
8 Ekim 2014
Mesajlar
40
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Sorum, başlıkta olduğu gibi. Ayrıca hangi Web tarayıcısı bana daha hızlı bir internet deneyimi sunar? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
 
Son düzenleyen: Moderatör:

Kaan Arslan

Kilopat
Katılım
1 Temmuz 2012
Mesajlar
2.818
Çözümler
1
Yer
Çankaya, Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Tavsiyem Google Chrome yönünde. Örneğin Firefox sizden Flash Player kurmanızı istiyor. Google Chrome'da Flash Player sisteme gömülü geliyor ve güncellemekle uğraşmıyorsunuz. Flash Player, Google Chrome ile beraber otomatik olarak güncelleniyor. İnsanlar artık Flash Player güncellemekle uğraşmak istemiyorlar zira. Ki çoğu normal kullanıcı için bunu bir güvenlik açığı olarak düşünebilirsin. Normal kullanıcılar çok kolay bir biçimde ''Flash Player Yüklemelisiniz'' tarzı oltalamalara gelebiliyor...

İkincisi Google Chrome'a Gmail hesabınızla bağlanıp yer imleri ve sörf geçmişinizi senkronize edebiliyorsunuz. Bu sayede sadece bilgisayar değil, her aygıttan Google Chrome sayesinde internete tam anlamıyla hakim olabiliyorsunuz. GC'nin kesinlikle piyasadaki en iyi kullanıcı deneyimini sunduğunu düşünüyorum.
 
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yukarı