Bilgisayarımda kayıtlı şifrelere nasıl erişirim ?

Makaleler
34
Yer
İstanbul/Üsküdar
Daha fazla  
Meslek
Active Directory - Security Uzmanı
Profil Kapağı
1522600635
Arkadaşlar benim bir web sitem var ancak benim üzerime kayıtlı değil.
ASP.NET dilini kullanarak yarattığım bir forumun tüm fonksiyonlarının düzgün çalışması için bir takım ayarlamalar yapmam gerekiyor. Veritabanı ile bağlantıların sıkıntısız gerçekleşmesi için ayarlama yapmam gerekiyor.

Ancak şifremi bilmiyorum. Neredeyse 3-5 aydır otomatik kayıt olmuş şifre ile giriyorum.
Bir klasör açıp, adres çubuğuna ftp://programlamakurdu.com yazarak siteme erişim sağlıyordum.
Kullanıcı adı ve şifremi hatırla seçeneğini seçmiş olmamdan ötürü bana hiç şifre sormamaya başladı.

Yani adres çubuğuna ftp://programlamakurdu.com yazdığım gibi dosyalarıma erişim sağlıyorum.
Ancak farklı bir panele girerken şifre istedi bende.

Şifreyi bilgisayarım çok iyi biliyor :) Ancak ben bilmiyorum. Nasıl bulabilirim ?

Chrome üzerinde dediğiniz gibi kayıtlıysa şu şekilde bulabilirsiniz.

Ayarlar > En aşağı inip oradan Gelişmiş ayarları göster diyin > Şifreler ve formlar kısmındaki " Kaydedilen şifreleri yönetin " butonuna tıklayın.

t4kUKjf.png

Şu şekilde bir ekran çıkacaktır. Oradan, *** olan kısma gelip göster derseniz şifre gözükecektir. Umarım anlatabilmişimdir :)

O zaman sorununu tam anlayamamışım ben. Sen atıyorum A paneline girerken form bilgileri kayıtlı ama B panelinde çıkmıyor. Bunu mu kastediyorsun? @BilgisayarKurdu

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı