Çözüldü Bilgisayarımda oluşan sorunlar

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

louter1221

Hectopat
Merhaba, son zamanlarda bilgisayarımda oluşan normal olmayan durumlar ile karşılaşmaktayım. Donanımsal bir sorun mu değil mi emin olmadığım için bu içerik üzerine konu açmaktayım. Öncelikle bilgisayarımdaki uygulamalar açılmamaya ya da yavaş açılmaya başladı. Özellikle internete bağlı olan uygulamalarda büyük sıkıntılar oluşuyor. Mesela League of Legends'ı açmaya çalışırken ya da Disord'u açmaya çalışırken sürekli zaman aşımına uğruyorum. Bilgisayarı düğmeden kapatıp açtıktan sonra bazı uygulamalar açılmamaya başladı. Mesela Discord ve Google Chrome gibi. Bilgisayarı yeniden başlatmaya çalıştığımda ise yeniden başlatılıyor ekranında kalıyor yeniden bir türlü başlatılamıyor. Yani yeniden başlatılabiliyor mu fakat çok uzun bir süre bekledim ve hala yeniden başlatılıyor ekranındaydı. Bilgisayarıma ASUS USB N14 Wireless adaptörünü USB yoluyla takıyorum. USB'nin takılma sırasında çıkan ses sorunsuz sistem tarafından geliyor fakat Wireless adaptörüm malesef algılanmıyor. Sorun gidericiyi açtığımda ASUS USB N14'ü algılıyor fakat sorun olarak donanımsal sorun diye belirtiyor.

Çözüm
Aygıt yöneticisinden sürücülerini kaldırın.

Adresinden tekrardan bir kurulum yapmayı deneyin.

Sistemde SSD yok ise bu durumlar biraz normal olabilir var ise çok uğraşmadan temiz bir kurulum yapıyım diyorsanız rehber konuya göz atabilirsiniz.

Sistemde SSD yok ise bu durumlar biraz normal olabilir var ise çok uğraşmadan temiz bir kurulum yapıyım diyorsanız rehber konuya göz atabilirsiniz.

Çözüm

Sistemde SSD var fakat bilgisayarcı Windows'u cracklemiş ya da crack sürüm yüklemiş. Ben bi temizinden indirip deneyeyim, çok teşekkürler.

Geri
Yukarı