Bilgisayarımı nasıl korurum?

wexret

Decapat
Daha fazla  
Ardı ardına bir sürü hesabım çalındı. Bundan sebep PC'mde herhangi bir sorun oldugunu düşünüyorum. Crack indirmiştim ve crackten gelen bir trojan olduguna eminim ama crack konusu dışında bilgisiyarımı nasıl daha iyi korurum, merak ediyorum. Kurulu bir anti virüs programım da var ama yeterli olduğunu düşünmüyorum.

Sana format lazım bir daha da crack indirme.

indir.jpg

Virüs Programı o da neymiş hayatta kullanmam çok kanser ederler insanı, sizin yapmanız gereken koruma falan boş çekmiştir içeride ne kadar bilgi varsa zaten format atın temizinden.
Bir daha da güvenilir olmayan kaynaklardan bir şey indirmeyin deniyecekseniz VDS açın onun üzerinden deneyin.

ESET veya Kaspersky çözümlerini kullanıp sisteminizi anlık olarak koruyun.
Tarama için yine ESET Scanner veya Malwarebytes kullanabilirsiniz. Hitman.Pro da taşınabilir bir tarayıcıdır, önerimdir.

Ardı ardına bir sürü hesabım çalındı. Bundan sebep PC'mde herhangi bir sorun oldugunu düşünüyorum. Crack indirmiştim ve crackten gelen bir trojan olduguna eminim ama crack konusu dışında bilgisiyarımı nasıl daha iyi korurum, merak ediyorum. Kurulu bir anti virüs programım da var ama yeterli olduğunu düşünmüyorum.
komiksozler14.jpg

😂😂😂

Virüs programını da korsan indirmeyi unutma, crack dışında nasıl korurum sorusu ayrınım dökülmesin demek gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı