Bilgisayarın açılmasına rağmen ekran gelmiyor

Lise

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba herkese bilgisayar çalışıyor ışıklar geliyor anakart ışıkları fanlar çalışıyor ama ekran siyah olarak gözüküyor. Ekran kartı bir çıkarıp denedim yine de olmadı, ekran kartı ile ilgili değil. RAM ile ilgili olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba herkese bilgisayar çalışıyor ışıklar geliyor anakart ışıkları fanlar çalışıyor ama ekran siyah olarak gözüküyor. Ekran kartı bir çıkarıp denedim yine de olmadı, ekran kartı ile ilgili değil. RAM ile ilgili olabilir mi?

Aynı sorunu bende yaşamıştım bilgisayar açılıyordu Ekran'da "no Signal" yazıyordu RAM'lerin soket kısmını silgi ile silerek sorunu çözmüştüm denemek serbest.

Ramleri uçlarını silgiyle sildim yaklaşık 2-3 kere sonuç yok hicbirsey çıkmadan direk siyah ekran çıkıyor
Tam olarak nerde siyah ekranda kalıyor? Windows Boot ekranını geçtikten sonra mı? Yoksa hiç mi açılmıyor?
Hicbirsey çıkmıyor sadece siyah ekran
Aynı sorunu bende yaşamıştım bilgisayar açılıyordu Ekran'da "no Signal" yazıyordu RAM'lerin soket kısmını silgi ile silerek sorunu çözmüştüm denemek serbest.

Denedim ama düzelmedi isterseniz fotoğraf atabilirim.
İşlemci: Ryzen 3 3100
Anakart: b450m-k2
Ram: corsair 8gb 3000mhz vengeance
Ekran kartı: ADUS RX 5500 XT EVO 8GB
SSD: Sandisk 500gb

Son düzenleme:
RAM'leri uçlarını silgiyle sildim yaklaşık 2-3 kere sonuç yok hiçbir şey çıkmadan direk siyah ekran çıkıyor.

Hiçbir şey çıkmıyor sadece siyah ekran.

İşlemci: Ryzen 3 3100.
Anakart: B450M-K2
RAM: Corsair 8 GB 3000MHz Vengeance.
Ekran kartı: Adus RX 5500 XT EVO 8 GB.
SSD: SanDisk 500GB.

Önceden'de öyle bir sıkıntı var mıydı? Yoksa yeni mi başladı.
RAM'leri uçlarını silgiyle sildim yaklaşık 2-3 kere sonuç yok hiçbir şey çıkmadan direk siyah ekran çıkıyor.

Hiçbir şey çıkmıyor sadece siyah ekran.

İşlemci: Ryzen 3 3100.
Anakart: B450M-K2
RAM: Corsair 8 GB 3000MHz Vengeance.
Ekran kartı: Adus RX 5500 XT EVO 8 GB.
SSD: SanDisk 500GB.

Dönüştürücü kullanıyor musunuz? Eğer ki dönüştürücü kullanıyorsanız dönüştürücüyü çıkarıp normal olarak takın.

Önceden'de öyle bir sıkıntı var mıydı? Yoksa yeni mi başladı.

Dönüştürücü kullanıyor musunuz? Eğer ki dönüştürücü kullanıyorsanız dönüştürücüyü çıkarıp normal olarak takın.
Dönüştürücü yok önceden böyle bi sorun yoktu 3 aylık sistem

Yeni konular

Geri
Yukarı