Bilgisayar aniden kapandı

WizardTR

Hectopat
Bugün bilgisayar kendini aniden kapattı. Power tuşuna bastım yok, fişi çıkarıp taktım çalıştı. Şu an sıkıntı yok. PSU'da korumalar var ani dalgalanmada falan koruma özelliği var, ondan mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tmdır ısıya bakıyım ben.sonra size geri döneyim.

Yoo şuan o bilgisayarla yazıyorum.Hiç bi sıkıntısı yok şuan.
O zaman diğer arkadaşların önerdiği gibi ısı değelerini görebileceğin bir program ile takip yap, yüksek ihtimalle ısıdan dolayı kapanmıştır bilgisayarın. Sonuçları paylaşırsan yardımcı olmaya çalışırım.

Dostum yeni bilgisayara geçmeden önce bana da aynısı oluyordu LoL oynuyordum 20.dk de aniden kapanıyordu sonradan anladım işlemci 105 dereceyi geçiyormuş ve herhangi bir zarar gelmesin diye PC kendini otomatik olarak kapatıyormuş eğer eski bir PC ise BIOS güncellemesi yapman gerekebilir ya da bir soğutucu almanı öneririm ısıdan kaynaklıysa.

Dostum yeni bilgisayara geçmeden önce bana da aynısı oluyordu LoL oynuyordum 20.dk de aniden kapanıyordu sonradan anladım işlemci 105 dereceyi geçiyormuş ve herhangi bir zarar gelmesin diye PC kendini otomatik olarak kapatıyormuş eğer eski bir PC ise BIOS güncellemesi yapman gerekebilir ya da bir soğutucu almanı öneririm ısıdan kaynaklıysa.
Sistem yeni 2 aylık daha.

Yeni konular

Geri
Yukarı