Bilgisayarın ekranı bir anda beyazladı

Mr.ery

Hectopat
Evet sorunum başlıktaki gibi Steam'e girdim ekran bir anda beyazladı aslında tam olarak da beyazlamadı.

1620373191577.png

Bunun gibi oldu ama beyaz olarak düşünün ekranın arkasını görebiliyordum. Anlık bir şeydi yaklaşık 3-4 saniye falan sürdü sonra pat diye düzeldi. Sonrasında bir daha olmadı Kaspersky ile tam tarama yaptım bir şey çıkmadı virüs olduğundan endişelenmeli miyim ya da monitöre bir şey olmuş mudur? Laptop kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Mr.ery hocam yani doğru mu anladım ekran karlandı.

Hocam bakın ekran beyazladı ama ekranda olan şeyleri görebiliyordum ekran çizik çizik oldu zaten anlık 3-4 saniyelik bir şeydi ekran kartım güncel PC'de virüs yok APU kullanıyorum laptop kullandığım için herhangi bir kablo temassızlığı durumu yok yaklaşık 2-3 saat oldu bir sıkıntı yok kullanıyorum.

Hocam bakın ekran beyazladı ama ekranda olan şeyleri görebiliyordum ekran çizik çizik oldu zaten anlık 3-4 saniyelik bir şeydi ekran kartım güncel PC'de virüs yok APU kullanıyorum laptop kullandığım için herhangi bir kablo temassızlığı durumu yok yaklaşık 2-3 saat oldu bir sıkıntı yok kullanıyorum.

Hocam ekran kartına bir şey olmuş ki karlanmış ekran.

Banada olmuştu R3 3200G apum vardı 3-4 saniye ekran karlanmıştı beyazlamıştı çizgiler vardı.

Ekran kartı ile bir sorun var gibi. Ekran kartınızı yazarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz, bir sorum daha olacak; Karta overclock yaptınız mı yada kart çok mu ısınıyordu?

Yeni konular

Geri
Yukarı