Çözüldü Bilgisayarın hava delikleri soğutucu için uygun mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

415668

Picopat
Makaleler
1
Herkese selamlar. Zalman NS-2000 soğutucu siparişi verdim fakat hafta sonu olduğu için henüz işlem yapılmadı. O sırada daha önce aklıma gelmeyen bir durum kafama takıldı. Bilgisayarın hava delikleri acaba soğutucu için uygun mu bilemedim. Fotoğrafını aşağıda vereceğim. Bilgisi olanlar yardımcı olabilirse çok sevinirim. Eğer boşuna bir alım yapıyorsam siparişi iptal edeyim. Şimdiden teşekkürler. :)

Dosya Ekleri

• 20210228_172542-01.jpeg
    20210228_172542-01.jpeg
    193,9 KB · Görüntüleme: 65
Son düzenleyen: Moderatör:
Kablo ne olarak isimlendiriliyor bilmiyorum, soğutucuda 3 USB 1 tane de eski kalın uçlu telefon şarjı girişi gibi bir giriş var. İster o giriş ile fişten, ister USB ile PC'den kullanılabiliyor fakat kutu içeriğinde yalnızca USB kablosu var.
Micro-USB sanırsam dediğiniz şey, çıkmaması kötü olmuş.

Amazon'dan laptopla birlikte alındığı zaman kargo ücreti düşeceği için o zaman alınabilir...
Laptop var maalesef elde ama gerçekten soğutucu fena bir şeye benziyor. Fiyatı biraz daha uygun olsa ya da kur farkı bu kadar olmasa :( gayet alınabilir bir ürün. Ülkemin 4 bir yanından şanssızlık, kötü kader fışkırıyor maşallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı