Bilgisayarın ikinci el olup olmadığı nasıl anlaşılır?

furkeiii

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar. Ocak ayında tanıdık bir bilgisayarcıdan sistem topladım. Ama sistemin ikinci el olup olmamasından şüphe ediyorum. 3 aydır kullanıyorum sistemi. İlk geldiğinde pırıl pırıldı, daha jelatinleri bile sökülmemişti. İçime bir şüphe düştü. Herhangi bir program var mı ekran kartı veya işlemcinin şu ana kadar çalışma saatini gösteren? Teşekkürlerimle.

Öncelikle selamlar. Ocak ayında tanıdık bir bilgisayarcıdan sistem topladım. Ama sistemin ikinci el olup olmamasından şüphe ediyorum. 3 aydır kullanıyorum sistemi. İlk geldiğinde pırıl pırıldı, daha jelatinleri bile sökülmemişti. İçime bir şüphe düştü. Herhangi bir program var mı ekran kartı veya işlemcinin şu ana kadar çalışma saatini gösteren? Teşekkürlerimle.
Hocam sistemde sorun yok ve testlerde normal çıkıyorsa şüphe etmenize gerek yok bence.

Neden 2.el olmasından şüphe ediyorsun?
Sistem hata felan'mı veriyor?

İnsanın başına ne geliyorsa tanıdıklardan geliyor. HDD kaç saat çalıştığını HDtune programından görebilirsin.

Teşekkür ederim hepinize.
Arkadaşlar selamlar, sistemi ocak ayının 15'inde sipariş vermiştim ama parçaların garantisi daha erken başlamış. Dolandırılma dışında bir açıklaması olabilir mi?

Dosya Ekleri

• anagart.PNG
    anagart.PNG
    20,6 KB · Görüntüleme: 37
  • islemci.PNG
    islemci.PNG
    24 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı