Bilgisayarın kendi kendine kapanması

fezco

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, duşa girdim bilgisayar açıktı ve çıktığımda kapalıydı 20-25 dakika falandır. Sanırım aileme sordum kimse kapatmamış normal mi kapanması? Bu arada Windows 10 ve ilk defa kullanıyorum belki normaldir ama ben bilmiyorumdur bilgi verirseniz sevinirim. Uyku modu değildi sanırım çünkü Mouse'u hareket ettirdiğimde bir şey olmadı sonra kasanın tuşuna bastım açıldı.

Uyku modunda mouse hareketi ile sistemi uyandıramazsın. Güç tuşuna basmak gerekiyor. Sadece ekran karardığında mouse hareketi ile sistem uyandırılabilir. Kısacası ben burada bir problem göremiyorum.

Uyku modunda mouse hareketi ile sistemi uyandıramazsın. Güç tuşuna basmak gerekiyor. Sadece ekran karardığında mouse hareketi ile sistem uyandırılabilir. Kısacası ben burada bir problem göremiyorum.

Güç ve uyku ayarlarına girdim orada ekran 15 dakika uyku 30 dakika yazıyor yani güç tuşuna bastığımda açıldığına göre uyku moduna girmiş oluyor değil mi 30 dakika geçmiş demek.

Güç tuşuna basınca direkt Windows ekranımı geldi Windows ekranı geldiyse uyku moduna almıştır. Korkulacak bir şey yok.

Geri
Yukarı