Bilgisayarın oyunu kaldırıp kaldırmadığını gösteren site

Umut Pekel

Hectopat
Daha fazla  
Ben sistem özelliklerini girsem sonra oyunu girsem bana kaldırıp kaldırmayacağını söyleyen bir site var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle bir site çıktı fakat çok güvenmeyin demişler. Çalıştırmaz dediği oyunları bile bilgisayarın kaldırırmış. Böyle sitelere bakmak yerine oyunun sistem gereksinimleri ile kendi sistemini karşılaştırırsan zaten kolayca öğrenirsin. En kötü orta ayarlarda bile oynarsın.

Son düzenleme:
Sistemi bize sormanızı öneririm. Bu tür siteler pek güvenilir değil. Bana BF1 kaldırmaz demişti. Ama GT840M, İ5 4210M ve 4GB RAM ile, 1280*720 Low ayarlarda 30 FPS almıştım. Veya sormak istemiyorsanız, YouTube'a oyunun ismini yazın ve sonuna Low End PC yazın tekrar. Oyunu ellerindeki en kötü bilgisayar ile test ediyorlar.

Her sistemin perfomansı ayrıdır. Önerilen sistem gereksinimleri de zaten gerçekçi bir fikir vermez. Sen yaz sistemini, oyunu da yaz biz bakalım.

Bu tarz siteler tarihe gömülmedi mi ? Sizin için en iyi cevap sisteminizi yazıp Youtube veya yazılı bir biçimde testlerini görmek. Bu tarz sitelere inanmayın. Bu arada söyleyeyim, oyun ilk çıktığında ki minimum sistem gereksinimleri eğer oyun geliştiyse karşılayamayabilir. Yani 5 sene önceki oyun geliştiyse 5 sene önce yazılan minimum sistem gereksimi bir şey ifade etmez. Genel de çoğu firma güncellemiyor bu bilgileri ancak güncelleyen elbette vardır.

Bu tarz siteler tarihe gömülmedi mi ? Sizin için en iyi cevap sisteminizi yazıp Youtube veya yazılı bir biçimde testlerini görmek. Bu tarz sitelere inanmayın. Bu arada söyleyeyim, oyun ilk çıktığında ki minimum sistem gereksinimleri eğer oyun geliştiyse karşılayamayabilir. Yani 5 sene önceki oyun geliştiyse 5 sene önce yazılan minimum sistem gereksimi bir şey ifade etmez. Genel de çoğu firma güncellemiyor bu bilgileri ancak güncelleyen elbette vardır.
Bende inanmıyorum böyle sitelere. Yazan arkadaş ben değilim. Benim sorduğum soru bu konu ile alakalı olduğu için burdan sordum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı