Celeron N4020 sistem Windows 11 destekler mi?

beygo

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
4 GB
İşlemci
Intel
Merhaba, ben beygo. Bir bilgisayar aldım ve buna Windows 11 yüklemek istiyorum. Özelliklerini görselde paylaştım, ilgilenirseniz sevinirim.

technopat.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 destekliyor. USB ile temiz kurulum yapabilir, veya Windows Update üzerinden yükseltebilirsiniz.

Windows 10'la 11 arasında kasma farkı yok denecek kadar az hatta yok bazı yerlerde 11 bile daha iyi sadece biraz tema olarak degişik alışmak lazım her aradıgın şey alıştıgın yerde olmuyor

Zaten sistem oyun için uygun degil daha çok internet kullanımı için
Denemek istiyorsanız geçebilirsiniz ben şahsen çok begendim ve kullanıyorum 11'i.

Windows 10'la 11 arasında kasma farkı yok denecek kadar az hatta yok bazı yerlerde 11 bile daha iyi sadece biraz tema olarak degişik alışmak lazım her aradıgın şey alıştıgın yerde olmuyor.

Zaten sistem oyun için uygun degil daha çok internet kullanımı için.
Denemek istiyorsanız geçebilirsiniz ben şahsen çok begendim ve kullanıyorum 11'i.

Kasmaz değil mi?

İşlemci uyumlu.
Ama RAM az bence. 8 GB yapmanızda fayda var eğer Windows 11 yükseltmesi yapacaksanız.

Tavsiyem Windows 10 ile yola devam etmeniz. Kasacaktır.

Şu algıyı bir kafanızdan çıkarın lütfen. Windows 11 kullanıyorum ve 4 GB RAM'li bilgisayarımda hiç sorun göremedim?

16GB RAM, i7-7500U işlemci, 4GB 940MX ekran kartı ve 250GB SSD olan cihazımda deli dehşet kasma yaşadım.
Sistemim Windows 11 kaldıracak kadar iyiyken.

O işlemciyle kasım kasım kasar o sistem. Celeron işlemciler daha kendilerini düzgün çalıştıramıyorlar. Windows 11'i nasıl çalıştıracak?

16 GB RAM, i7-7500u işlemci, 4 GB 940MX ekran kartı ve 250GB SSD olan cihazımda deli dehşet kasma yaşadım.
Sistemim Windows 11 kaldıracak kadar iyiyken.

O işlemciyle kasım Kasım kasar o sistem. Celeron işlemciler daha kendilerini düzgün çalıştıramıyorlar. Windows 11'i nasıl çalıştıracak?

i7-7500 nasıl kasabilir ki? Babamın i3-2300 bilgisayarına Windows 11 kurdum ve onda bile kasmadı. Bu işlemcide kasma ihtimali çok az, kasarsa RAM yüzünden biraz kasar.

Geri
Yukarı