Bilgisayarın yavaş açılması

Khannelles

Hectopat
Daha fazla  
BIOS Update sonrası bilgisayarım 80 saniyede açılmaya başladı ve Windows SSD'ye kurulu olmasına rağmen Update yapmadan önce 15 saniyede açılan makine Update sonrası 80 küsür saniyelere kadar çıktı bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı şeyler, ben Türkçesini söyledim sadece, bazen BIOS güncellemesi sonrası o ayar kendiliğinden deaktif oluyor @xstrayder123.
fast boot aktif bende de, bios pilini çıkardım 1-2 saat bekledim hala sorun devam ediyor bilgisi olan yok mu? forumda ve internette ne yazıyorsa denedim olmadı ekstra bir şey öneren var mı?
lütfen bilen veya bu sorunu halleden birisi yardım etsin sinirlerimi bozmaya başladı bu durum.

Biraz reddit te dolanmanızı öneririm eğer ingilizceniz güzelse veya değilse gene de halledebilirsiniz.
neler yapacağımı biliyorsanız söylerseniz sevinirim yada ilgili kaynağın adresini atarsanız da olur kaynak bulamadım malesef
temiz format atın uefi kurun demişler bazı yerlerde bilgisi olan var mı

İnanın bende bilgili değilim. Bios işleri falan korkutucu geliyor. Geçen RAM'e oc yapayım dedim, ekrana görüntüü gelmedi 2dk bekleyip PC yi açtım sora biosu defaulta çektim. Tövbe dedim bidaha :D Yani gerçekten yardım edebileceğim tek şey yönlendirmek nerede sorup edebilirsiniz diye :/

İnanın bende bilgili değilim. Bios işleri falan korkutucu geliyor. Geçen RAM'e oc yapayım dedim, ekrana görüntüü gelmedi 2dk bekleyip PC yi açtım sora biosu defaulta çektim. Tövbe dedim bidaha :D Yani gerçekten yardım edebileceğim tek şey yönlendirmek nerede sorup edebilirsiniz diye :/
Tamamdır teşekkür ederim yine de

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı