Bilgisayarın yavaşlığını SSD çözer mi?

erwl

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayardan anlayan bir aile yakınımıza gösterdiğimde bana 120 GB SSD almamı önerdi. Aynı bilgisayara sahip başka bir kullanıcı bunu yaparak çözüme ulaşmış. Bilgisayarı 4-5 yıl önce almıştım ve şu an tek sıkıntısı çok donuyor. Başka arkadaşım sorun RAM'lerde olabilir dedi. Sizce SSD ile çözülür mü? Aile yakınımız onu takarsak birkaç yıl daha götürür seni dedi. Eskiden çok oyun oynayan biriydim ama artık nadiren oyun ve dizi için açıyorum onda da burnumdan geliyor maalesef ki.

Hocam,

HDD' den SSD' ye geçmek gerçekten bilgisayara can katmaktadır. 🙌🏼

Ancak daha faydalı olmak için sistem özelliklerinizi yazarsanız SSD nin ne kadar gerekli olup olmadığını ve sağlık olabileceğini söyleyebiliriz.

Saygılarımla. 🌹

Ben RAM'lerde sorun olduğunu söyleyen arkadaşıyım donma süreci öyle böyle değil 30 saniyede bir donuyor desem yanlış olmaz ssd mantıklı geldi ama bilgisayarı elle inceleme olmadığı için bir yatırım yapmasını doğru bulmadım sizlere danışmak daha mantıklı geldi

Dosya Ekleri

• received_1404657622963021.jpeg
    received_1404657622963021.jpeg
    78,4 KB · Görüntüleme: 34
Çözer. Para veremeyecek durumdaysan, Windows Defender disk kullanımı yazıp YouTube'dan çıkan videolarla kasmaları en aza indirebilirsin dostum.

Antimalware Service Executable​

devre dışı bırakacağın şey bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı