Bilgisayarınıza virüs bulaşınca ne oldu?

Sistemi ağırlaştırıyordu ve yavaşlatıyordu. Elbette o zamanlar çocuktuk. O dönem ransomware tipi zararlı yazılımlar henüz yoktu. Zamanla bilgisayarı bilinçli kullanmayı ve zararlı yazılımları sistemimizden uzak tutmayı öğrendik.

En kötüsü Heur'du. İsterseniz Kaspersky ile kafa atın silemezsiniz. Kendini çoğaltır. Bu lanet olası virüs formatla dahi gitmedi. Benim sistemime bu virüs bulaştı. Hiçbir şey yapamadım Kaspersky ile virüsü sil dediğim anda bilgisayar çöker Kaspersky silinir. Bu virüsün bir sürü çeşiti vardır çoğu .exe ölür. Yedeklemeyi unutun. Güvenli modu unutun. Bu virüsün çok çeşiti vardır. CTRL+alt+delete basamazsınız. Virüs engeller. Antivirüs açmayı unutun. Yani karşımda virüsü yapan adam olacak. Sen naptın deyip mezarını açmaya başlardım. Ulan silemedim hala eski PC de duruyor. Defol kardeşim ne istiyorsun benden ya? Kısacası bu virüs bilgisayarınızda devreye girdiği anda. Bilgisayarı camdan atınız.
Donanımhaber,Technopat,Sanalkurs

Bayağı kötüymüş format falan olmadı mı bilgisayarcı ya götürseysin.

En kötüsü Heur'du. İsterseniz Kaspersky ile kafa atın silemezsiniz. Kendini çoğaltır. Bu lanet olası virüs formatla dahi gitmedi. Benim sistemime bu virüs bulaştı. Hiçbir şey yapamadım Kaspersky ile virüsü sil dediğim anda bilgisayar çöker Kaspersky silinir. Bu virüsün bir sürü çeşiti vardır çoğu .exe ölür. Yedeklemeyi unutun. Güvenli modu unutun. Bu virüsün çok çeşiti vardır. CTRL+alt+delete basamazsınız. Virüs engeller. Antivirüs açmayı unutun. Yani karşımda virüsü yapan adam olacak. Sen naptın deyip mezarını açmaya başlardım. Ulan silemedim hala eski PC de duruyor. Defol kardeşim ne istiyorsun benden ya? Kısacası bu virüs bilgisayarınızda devreye girdiği anda. Bilgisayarı camdan atınız.
Donanımhaber,Technopat,Sanalkurs
SSD'ye iki kere vurun düzelsin hocam. (İroni amaçlıdır.)

Hocam nereden indirdiniz, YouTube'da mı gördünüz?

Torrent. En tepedeki popüler olanı indirmiştim meğer peer sayılarını botlarla şişirmişler boyut da 2 GB olunca dedim bu kadar büyük virüs mü olur indir gitsin. Dosyalar, exe. dosyası hepsi birebir vardı. Çalıştırmamla sistem Gayretullah'a dokunmaya başladı.

Geri
Yukarı