Bilgisayarsız ne yapılır?

19atakan05

Centipat
Yer
Adana
Arkadaşlar dalga geçeceksiniz büyük ihtimal ama hayatımda hiç bilgisayarım olmadı.
Yarından itibaren artık para biriktireceğim ve calisacağım kendime bilgisayar alacağım.
Bilgisayar alana kadar ne yapılabilir evde çok sıkılıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Yaş 13.

Çocukken bir bilgisayar hayalim hep olmuştu çok oldu ve bir gün gerçek oldu. Ben bilgisayarım yokken PlayStation oynardım. Ne olursa olsun bir PC başka bir şey. Kitap okuyabilirsin. Zaten akıllı telefonlar artık kısmen idare ediyoruz yine. Diyeceklerim bu kadar. İnşallah bilgisayarın olur. En güzeli olur. Güle güle sorunsuz kullanmak nasip olur.

Daha öncede bilgisayarın yokmuş, o zamanlar ne yapıyorsan şimdi de onu yap.

Ayrıca neden dalga geçelim?
Hocam valla tüm gün instagrama bakıyordum
Çocukken bir bilgisayar hayalim hep olmuştu çok oldu ve bir gün gerçek oldu. Ben bilgisayarım yokken PlayStation oynardım. Ne olursa olsun bir PC başka bir şey. Kitap okuyabilirsin. Zaten akıllı telefonlar artık kısmen idare ediyoruz yine. Diyeceklerim bu kadar. İnşallah bilgisayarın olur. En güzeli olur. Güle güle sorunsuz kullanmak nasip olur.
Tessekurler Hocam

Mahalle bilgisayarcılarına, Clevo kasa, Crackli Windows kullanmama ve birçok doğru bilinen yanlışları Technopatta biraz gezerek öğrenebilirsiniz. (Okulunuzu aksatmamak şartıyla). Sosyal Medya yerine Youtube bakabilirsiniz hiç yoktan yararı dokunur.

Neden dalga geçelim ki, monitörüm olmadığı için 2015-2018 yılları arasında telefon tablete kaldığımı bilirim ve bunu anlattığımda kimse benimle dalga geçmedi. Bilgisayar alınana kadar telefon/tabletinizden video izleyebilir ve oyun oynayabilirsiniz, onun dışında LGS'ye çalışabilir ve kitap okuyabilirsiniz.

Geri
Yukarı