Çözüldü Bilgisiyar açılmıyor ve fare, klavye ışığı yanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Muhammet5885

Femtopat
Ben anakartın driver güncellemesi yaparken bilgisayarım kendini yeniden başlattı. Yeniden başlatırken ekran açılmadı(siyah ekran) klavye mouse çalışmıyor. Ne yapabilirim?

Çözüm
Ben anakartın driver güncellemesi yaparken bilgisayarım kendini yeniden başlattı. Yeniden başlatırken ekran açılmadı(siyah ekran) klavye mouse çalışmıyor. Ne yapabilirim?

Arkadaşlar yazmayı unuttum kusura bakmayın. Hiçbir şey olmadı, şu an çalışıyor. Kabloları çıkarttım, 1 gün bekledim ve kendi kendine düzeldi açıldı.
O anakartta Flashback ve Dual BIOS özelliği yok. Bu yöntem işe yaramazsa servise götürmeniz gerekir.
Maalesef düzelmedi.
Biraz çakallık yaparsa almazlar. Onu da sen düşün konu sahibi.
Off ne diyebilirim ki?Düşünürüz de bunlar para almak için kendini yırtar.
Çok kötü bir şey olmuş. O bilgisayarı sadece garanti düzeltebilir bildiğim kadarıyla.
Format düzeltmez değil mi?

Arkadaşlar yazmayı unuttum kusura bakmayın. Hiçbir şey olmadı, şu an çalışıyor. Kabloları çıkarttım, 1 gün bekledim ve kendi kendine düzeldi açıldı.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı