Bilim hakkında bilgi öğrenmek istiyorum

• Konuyu başlatan deGGa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 2B

deGGa

Kilopat
Bilim ile ilgili makaleler bulunca çok hoşuma gidiyor ve okuyorum. Her zaman karşıma kaliteli içrekiler gelmiyor. Önerebileceğiniz yerler var mı bilim hakkında?

Ayrıca böyle düşünmeye yönelik şeyleri de çok seviyorum. Paradokslar gibi veya zaman kavramı üzerinde düşünmek gibi. Bunun gibi konular hakkında da öneri verirseniz ve ekstra yorumunuz varsa belirtirseniz çok memnun olurum. Teşekkür ederim.

Barış Özcan'ı izleyebilirsin. Videoları bilim, sanat ve teknolojiyi kapsıyor.

TÜBİTAK'ın çıkardığı dergiler ciddi anlamda bir bilgi deposu. Takip etmenizi tavsiye ederim.

Bilim ile ilgili makaleler bulunca çok hoşuma gidiyor ve okuyorum. Her zaman karşıma kaliteli içrekiler gelmiyor. Önerebileceğiniz yerler var mı bilim hakkında?

Ayrıca böyle düşünmeye yönelik şeyleri de çok seviyorum. Paradokslar gibi veya zaman kavramı üzerinde düşünmek gibi. Bunun gibi konular hakkında da öneri verirseniz ve ekstra yorumunuz varsa belirtirseniz çok memnun olurum. Teşekkür ederim.

Popular science ve bilim teknik dergisini alabilirsiniz ayrıca evrimagaci sitesini de beğeniyorum.

Matematik öğrenmeye ne dersin? Okullarda anlatılanları değil, gerçek matematiği... Matematik gerçekten bu işin temeli. Ya da önce felsefe öğren. Asıl temel orası. Sana düşünmeyi ve öğrenmeyi öğretiyor.
Felsefe öğrenmeyi çok isterim. Boş vakitlerimde düşünerek birşeylere varmayı çok seviyorum.
Barış Özcan'ı izleyebilirsin. Videoları bilim, sanat ve teknolojiyi kapsıyor.
Neredeyse her videosunu seyrettim.

Teşekkür ederim arkadaşlar. Önerilerinizi dikkate alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı