Bilim hakkında bilgi öğrenmek istiyorum

• Konuyu başlatan deGGa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 2B
Felsefe öğrenmeyi çok isterim. Boş vakitlerimde düşünerek birşeylere varmayı çok seviyorum.

Neredeyse her videosunu seyrettim.

Teşekkür ederim arkadaşlar. Önerilerinizi dikkate alacağım.
Baber bilişim, Basfi İle Deneysel Bilim kanallarını seyredebilirsin.

Küçükken neredeyse 30 adet bilim çocuk dergisi alıp okumuştum. Benim için çok güzeldi o dergiyi Migros'a gidip heyecanla alıp evde okumak.

Hocam ben de eskiden okurdum. Derginin okuduğum son sayılarındaki şeyleri başka yerlerde sıklıkta gördüğümden ya da daha önce merak edip baktığımdan artık almıyorum. Onun yerine bilim ve teknik dergisi alıyorum.

Hocam ben de eskiden okurdum. Derginin okuduğum son sayılarındaki şeyleri başka yerlerde sıklıkta gördüğümden ya da daha önce merak edip baktığımdan artık almıyorum. Onun yerine bilim ve teknik dergisi alıyorum.
Benim bu alışkanlığıma son vereli 5-6 yıl oldu zaten. Sonradan alamadım aksattım. En sonunda ise almayı temelli bıraktım.

Evrim Ağacı, Bilim Fili, Çağrı Mert Bakırcı, Arkeofili, DFT Tarih, Kurzgesagt - In a Nutshell, Basfi ile Deneysel Bilim, PopularScienceTR, TRT Belgesel gibi kaynakların web sitelerini inceleyebilir veya YouTube kanallarına abone olabilirsiniz.

Geri
Yukarı