Bilim kurgu ve korku filmi önerisi

Halil1905

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
İki farklı kategoride film önerilerinizi bekliyorum. Birincisi korku kategorisinde (Conjuring ve Annabelle serilerini izledim), ikincisi ise Yıldızlararası tarzı bir bilim kurgu filmi. Bilim kurgu için lütfen "Marslı" filmini önermeyin, onu izledim zaten :D Teşekkür ederim.

İki farklı kategoride film önerilerinizi bekliyorum. Birincisi korku kategorisinde (conjuring ve annabelle serilerini izledim), ikincisi ise yıldızlararası tarzı bir bilim kurgu filmi. Bilim kurgu için lütfen "marslı" filmini önermeyin, onu izledim zaten :D teşekkür ederim.

Çok korkutucu olduğunu söyleyemem ama sizi gerecek bir film istiyorsanız it, it 2 izleyebilirsiniz.

Nefesini Tut (Beni harbi germişti.)
Uzay Yolcuları (Odak noktası tam bilim değil ama bence hoş.)
The Wandering Earth ( Harika bir film olmasa bile bence kendine özgün bir işlenişi var.)
Upgrade (Kısaca insan zekası ve yapay zeka birleşirse ne olur?)
Fringe ( Film değil dizi ama bence bilim kurgu seviyorsanız izlemelisiniz çünkü bilimi harika bir şekilde kullandıklarını düşünüyorum. Son 1-2 sezonu izlemeseniz de olur pek güzel bitmiyor.)
Not: İstediğiniz kategoride değil ama Mucize filmini izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Geri
Yukarı