Bilinmeyen kullanıcı nedir?

fenomenale

Hectopat
Yer
Floransa
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımda gezinirken yanlışlıkla sanırsam bağlı olan kullanıcılar listesini buldum ve en aşağıdaki hesap sadece o bana aitti. Onun dışındakiler hakkında hiçbir bilgim yok. Özellikle de şu "S-1-15-3-1024" diye başlayan, diğerleri hakkında da şüpheciyim. Nedir bunlar, virüs mü? Kaspersky ile tam tarama yaptım, hiçbir şey çıkmadı ve indirdiğim dosyaları Virus Total'de taratarak indiririm.

Bilinmeyen kullanıcı.png

Virüs olabilir bilgisayarcıya götür.
Bende de olmuştu bilgisayarcı yaptı.

Virüs için bilgisayarcıya götürmek (!) umarım şaka yapıyorsundur.
Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımda gezinirken yanlışlıkla sanırsam bağlı olan kullanıcılar listesini buldum ve en aşağıdaki hesap sadece o bana aitti. Onun dışındakiler hakkında hiçbir bilgim yok. Özellikle de şu "s-1-15-3-1024" diye başlayan, diğerleri hakkında da şüpheciyim. Nedir bunlar, virüs mü? Kaspersky ile tam tarama yaptım, hiçbir şey çıkmadı ve indirdiğim dosyaları virus Total'de taratarak indiririm.

Eki Görüntüle 985650

Kaspersky ile taratın 🙂 link;

Artı -1 Eksi
Bu dcom hataları bir süredir Windows 10'da görülmüş ve geri bildirim merkezi'nde bildirilmiştir. Dcom için bu forumda arama yapın, bu hataların birçok raporu var.

Tekrarlanan dcom hataları - muhtemelen Cortana ile ilgili? Biri olmak.

Peki başka sorunlar var mı? Bu hatalar yaygındır, bu nedenle ideal değildir, ancak güvenle göz ardı edilebilirler.

Varsayılan kullanıcı0, çalışan Windows 10 1607 sistemlerimde de mevcut, onları ararsam dcom hatalarını da alıyorum, ancak sistem beklendiği gibi çalışıyor.
bir forumdan çevirdim

Kanka sen o kullanıcılara teker teker gir girmek için kapat tuşunun yanındaki oka tıkla oradan oturumu kapata tıkla kullanıcalarda sadece sen varsan sistemdir o virüs taraması sadece senin oturumunu tarar PC'nin hepsini taramaz benden bu kadar görüşürüz.
Madem bununla taratın;
dediğim gibi olmaz sadece kendi oturumunu tarar benim dediğim gibi yapsın

Arkadaşlar merhaba. Bilgisayarımda gezinirken yanlışlıkla sanırsam bağlı olan kullanıcılar listesini buldum ve en aşağıdaki hesap sadece o bana aitti. Onun dışındakiler hakkında hiçbir bilgim yok. Özellikle de şu "S-1-15-3-1024" diye başlayan, diğerleri hakkında da şüpheciyim. Nedir bunlar, virüs mü? Kaspersky ile tam tarama yaptım, hiçbir şey çıkmadı ve indirdiğim dosyaları Virus Total'de taratarak indiririm.

Eki Görüntüle 985650
Sıkıntı yok gibi duruyor. Ben o, S ile başlayana benzer bir kullanıcı silmiştim. Regedit bozulmuştu. Format ile çözdüm. Silme.

Yeni konular

Geri
Yukarı