Bilinmeyen Mail

KingofAngband

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Ne zaman başladığını bilmediğim ama e postalarımı her kontrol edişimde gördüğüm ''Buse 1 arkadaşlık isteği sizi bekliyor'' mailinin ne olduğunu merak ediyorum. Hiçbir hesabım Buse isimi üzerine de kurulu değil ama Facebook nedense gönderip duruyor neredeyse her gün. Virüs müdür nedir bilgisi olan bilgilendirirse merakım giderilmiş olur. Teşekkürler şimdiden herkese.
Adsız.png

Mail üzerinden değilde direk sitesi üzeriden giriş yapıp durumu kontrol edin. Sonra bu kişiyi tanımıyorsanız ki ya yeni açmış desem açan biri direk açmanın ardında direk resim koyar. Ama ya yeni açmış daha resim koymamış kişi ya da dolandırıcılık olayı birde gelen mail adresini kontrol et öncekilerle ve Facebook ortamında ve tanımıyorsan geri çevir isteği fakat hala aynı bildirim aynı şekilde geliyorsa ki işin içinde bir şey olabileceğini düşünerek(Bana hep tanıyor olabileceğiniz kişiler diyor ve her seferinde farklı kişiler veriyor giriş yapıp mail gelmesin diye siliyorum siteden.) Facebook la iletişime geç.

Ama herşey düzgün sıkıntı yok kontrol ettin bu durum gerçek kişide gerçek kişi ama isteği geri çevirdin ama hala mail geliyorsa(Bu durum benim alışveriş sitelerinde hesabımda önceden sepete ekleyip sonradan sildiğim halde bir kaç kere sepetinizide bekleyen ürünler var diye mail gönderdikten sonra bırakmaları gibi bir durum olursa)bir kaç kere gönderip bırkırlar ama göndermeyi bırakmazlarsa mail bildirimlerini kapatabilirsiniz. Ancak sadece Facebook üzeinden görebilirsiniz tüm bildirimleri ve mailine gelmez.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı