Bilinmeyen Rar şifrelerini kırmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kesko

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
ßayan Kuaför'ü
Böyle bir sorunla internetten download yapan herkes karşılaşabilir. Genellikle torrent dosyalarında çıkıyorlar karşımıza iso'nun içindeki dosyaları .rar haline getirip şifreliyorlar sonra .txt dosyasına bi link atarlar sizi uğraştırırlar kimi siteler cep telefonu nonu yaz gibi,bir tür isteklerde bulunabiliyorlar...

Ve o an sigortalar kısa devre yapar kafada..
Ama gerçekten bir çözümü mevcut..

Dün bi tane bilgisayar getirdiler formatlamışken oyunda kur dediler,çocuk nfs most wanted oyununu istedi bendede,yani arşivdede yok o oyun baktım arşive bunun bilgisayarının kaldıracağı oyunda yok bende..

Hemen davrandım torrent programına :)
İsohunttan bulduğum torrenti yükledim programa indirdim 3.71 GB dosya boyutu..
Download işlemi bitti dosyaları çıkaracağım şifre istiyor yıllar önce arşivimde olan,unutulan yada bilinmeyen rar şifrelerini kırmaya yarayan programı kurdum bilgisayara internetten birde key buldum,kurulumda key istiyor mecbur gireceksin elimde vardı ama kabul etmedi onu ne hikmetse..

İnternetten indirdiğim dosyanın şifreyi buldu,işe yarıyor program fake değil..
Resimler:

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

Buda kurulum..

İnternetten biraz araştırdım
Programın adı Adwanced Archive Password Recovery..

Burdan indirebilirsiniz..
http://www.elcomsoft.com/download/archpr.zip

Program tamamen CPU hızınıza göre çalışıyor 2 çekirdek 3.06 GHZ Lık işlemci ile tam 27 dakikada buldu şifreyi...
Gereksiz programları işlemciyi boşuna çalıştıran programları kapatırsanız işlem daha kısa sürebilir..

Son düzenleyen: Moderatör:
Olabilir :D
Bu konularda senin bilgin daha çok kardeşim..
Senin koyduğun linke bakim bi inceleyeyim:)
Program hakikaten işe yaradı ama :D :D

Abi şifreyi kabul etmiyor. Nereden bulabiliriz bir şifre ?

Brute force dışında bir yöntem yoktur. Şifre karakteri ve uzunluğuna bağlı olarak kırılır. 43343 gibi şifre ise kısa sürede bulunur ama dediğim gibi uzun ve 2. , 3. karakterler çoksa ömrünün sonuna kadar yazılım açık olsun kırılmaz.

Brute force dışında bir yöntem yoktur. Şifre karakteri ve uzunluğuna bağlı olarak kırılır. 43343 gibi şifre ise kısa sürede bulunur ama dediğim gibi uzun ve 2. , 3. karakterler çoksa ömrünün sonuna kadar yazılım açık olsun kırılmaz.

Sırf denemek için şifrelemiş olduğum eski bir winrar dosyasını taratıyorum şu anda. Hem harf hem rakam hem de özel karakterler mevcut şifrede bakalım kırabilecek mi veya ne kadar sürecek.

Ya arkadaşlar lütfen yardımcı olun. Bazı videolar var nette ama kullanmadığım program kalmadı diyebilirim.
Ciddi ciddi bu işi kısa sürede çözebilen arkadaşlar vardır. En azından program ismi.
Denediklerim:
archpf
pasware kit
KRyLack RAR Password Recovery
ultra zip password cracker
RAR Password Recovery Professional
RAR Password Recovery Magic ve hatırlayamadıklarım...

Evet arkadaş doğru söylüyor. O yüzden bu işi profesyonel olarak yapanlardan yardım istemek gerek. Eğer dosya çok önemli iste Password recovery online excel, word, pdf, rar, zip password
Bu adrese bi göz atın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı