"Bilinmiyor" arıyor

Lodos56

Centipat
Daha fazla  
Telefonum özel numaralara kapalı fakat gece "bilinmiyor" kaydında biri arıyor. Uyumak istediğim için hiç açmadım ama özel numaralar kapalı olduğu halde nasıl arayabiliyor? Anlamış değilim. Ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20211221_223710.jpg
    Screenshot_20211221_223710.jpg
    6,3 KB · Görüntüleme: 157
  • Screenshot_20211221_223700.jpg
    Screenshot_20211221_223700.jpg
    2,6 KB · Görüntüleme: 118
Bu tür aramalar İnternet programından veya analog hattan yapılıyormuş. Arayan muhtemelen yurt dışından ulaşıyor.

Ya aga yurtdışındaki biri niye arasın?
Vallahi bilemiyorum. Geçen beni de özelden aradılar, Dijital Operatör’den kapatmama rağmen Bilinmeyen arama geldi. Ben de telefon numaramı değiştirdim.

Telefonu acıp haporlere verip ses kaydı alın en sonda küfür filan olura ses kaydı alıyorum deyip uyarırsın mahkemeye verirsin :)

Vallahi bilemiyorum. Geçen beni de özelden aradılar, dijital operatör'den kapatmama rağmen bilinmeyen arama geldi. Ben de telefon numaramı değiştirdim.

Keşke açsaydım ya.

Vallahi bilemiyorum. Geçen beni de özelden aradılar, dijital operatör'den kapatmama rağmen bilinmeyen arama geldi. Ben de telefon numaramı değiştirdim.

Döngüye aldılar simdi kapatıyorum saniyesinde arıyorlar. Biri mi trollüyor anlamadım ki.
GSM operatörünüzün internet sitesinden yapılan hat ayarlarında bilinmeyen numaralar kapalı mı?
simdi kapadım simdi o hıyar düşünsün :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı