Bilkent Üniversitesi ve ortamı nasıldır?

Nasıl bir ortama gireceğine göre değişir. Her sınıftan ortam var orada, okulun çeyreği falan zengin denilecek ailelerden gelenler oluyor.

Şımarık zengin çocukları var, aklı başında zengin çocukları var, dereceye girip gelen kişiler var, normal kişiler var, bir defa bursu kazandı diye 7 yıl aynı sınıfta olan var, mühendisliğe son sıralardan gelip okulu bitirmek için günde 35 saat ders çalışan var... Herkes var kısacası. :D

Nasıl bir ortama gireceğine göre değişir. Her sınıftan ortam var orada, okulun çeyreği falan zengin denilecek ailelerden gelenler oluyor.

Şımarık zengin çocukları var, aklı başında zengin çocukları var, dereceye girip gelen kişiler var, normal kişiler var, bir defa bursu kazandı diye 7 yıl aynı sınıfta olan var, mühendisliğe son sıralardan gelip bitirmek için günde 30 saat ders çalışan var... Herkes var kısacası. :D

Çok ezilir miyim, burslu girmeyi düşünüyorum?

Çok ezilir miyim, burslu girmeyi düşünüyorum?
Burslu birinin ezildiğini de hiç görmedim. :D Durum tam tersi oluyor genelde. Öyle yapmaya çalışan hadsiz az kişiye karşı, "babacığının paraları olmasa bir halt değilsin benim yanımda" lafını duymuşluğum var birkaç defa.

Tabii "ayyy ben Marmara'da tabldot yemem, çok ezikçeee" diye foktan hallice konuşan çakma sarışınlar ve bilmemnecan'lar az olsa da mevcutlar. O kadarına yapacak bir şey yok.

Burslu birinin ezildiğini de hiç görmedim. :D Durum tam tersi oluyor genelde. Öyle yapmaya çalışan hadsiz az kişiye karşı, "babacığının paraları olmasa bir halt değilsin benim yanımda" lafını duymuşluğum var birkaç defa.

Tabii "ayyy ben Marmara'da tabldot yemem, çok ezikçeee" diyen foktan hallice konuşan çakma sarışınlar az olsa da mevcutlar. O kadarına yapacak bir şey yok.
Teşekkür ederim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı