BİM 13 Ocak PC Ekipmanları Daha Mağazaya Gelmeden Bitti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunların yaptığı .... .... anladınız. İnsanlar insan değil ki.

Ben de almayı planlıyordum ama bu ülkedeki fırsatçılar izin vermedi.

Almayı düşünen herkes sabahtan gitsin BİM'e, ürün yoksa direk arasın "şu mağazadayım sabah ilk giren müşteriyim ama söylenen ürün yok" diye şikayet etsin.

@DjKedi Konya'da kuzen yaptı onu. 3 ay önce şarjlı matkap için sabah kapıda bekledi. Dükkanı açtılar ama o markanın diğer ürünleri duruyorken matkap yoktu. Şikayet için aradı, kayıt oluşturdu.

Sonuç:
- İlgileneceğiz.

Anlamı:
- Kimi kime şikayet ediyorsunuz?

@DjKedi Konya'da kuzen yaptı onu. 3 ay önce şarjlı matkap için sabah kapıda bekledi. Dükkanı açtılar ama o markanın diğer ürünleri duruyorken matkap yoktu. Şikayet için aradı, kayıt oluşturdu.

Sonuç:
- İlgileneceğiz.

Anlamı:
Çok üzücü durum...

Nasıl bir... dur ya.
Ayrıca BİM'in bir çözüm bulması lazım o tarihten önce kasadan geçemiycek geçireni işten atmak gibi.

Sonuç:
- Ilgileneceğiz.

Anlamı:

Ben az önce birkaç BİM gezdim hepsi daha satışa çıkmadı 13 Ocak'ta çıkacak dedi, açık açık söyledim eğer önceden satıldıysa/satılacaksa söyleyin sabah işimi gücümü bırakıp geleceğim bulamazsam ayıp etmiş olursunuz diye. Hepsi 13 Ocak'ta kesin bulacaksınız dedi. Şimdi 13 ocağı bekliyorum o gün bulamazsam olay çıkartacağım :D.

Bu arada mevzu sadece kulaklık değil, mevzu insanların çakallık yaparak milleti salak yerine koyması. Millet kendini ayarlıyor belki işe 1 saat geç gidecek belki bir yerlerden para ayıracak fakat çok akıllı(!) Ve ahlaklı(!) Kişiler daha satışa çıkmadan bitiriyor. 13 Ocak'ta ürünü alıp satsalar bir şey demeyeceğim adam almış satıyor 5 dk önce gidip sen alsaydın derim ama şu an yaptıkları ahlaksızlık. Hem kasiyerlerin hem alıp satanların.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı