BİM için alınan kredi kartım iptal olabilir mi?

HasanPotter

Hectopat
Arkadaşlar ben BİM'de işe girmek üzereyim. Benden Garanti Bankası'ndan hesap açmam istendi ve bir kredi kartı da verildi. Şimdi ben bu işe giremez isem kredi kartım iptal olur mu?

Hesap açıldığında verilen kart banka kartı, kredi kartı değil. Maaşınızı çekebilmeniz için veriliyor. İçindeki bakiyeniz ile taksitsiz harcama yapabilirsiniz.

Sanmıyorum işsiz olmama rağmen her hafta 40-50 binlik krediniz hazır mesajları geliyor ve sürekli arıyorlar. Kart senin için önemliyse bir şey satın alırsan iptal edilme riskini ortadan kaldırırsın bence.

Hesap açıldığında verilen kart banka kartı, kredi kartı değil. Maaşınızı çekebilmeniz için veriliyor. İçindeki bakiyeniz ile taksitsiz harcama yapabilirsiniz.

Kredi kartı da verdiler 2 kart aldım.

Kredi kartı da verdiler 2 kart aldım.

Ayrıca mobil uygulamaya girdiğimde 2 kart da gözüküyor kredi kartında 1500 lira harcama limiti var diye de duruyor.

Garanti Bankası resmen zorla kredi kartı veriyor. Şu an en kolay kredi kartı alınabilen banka. Annemin 2000 TL emekli maaşı var ziraat bankasında 1 saat bekleyiş sonucu maaş dökümü aldık Garanti Bankası'na geçtik maaş dökümünü istemediler bile. Banka çalışanı gerçek bile olmayan sallamasyon bir iş yerinde 7000TL geliri var göstererek 15 bin limitli kredi kartı çıkardı bize.

Garanti Bankası resmen zorla kredi kartı veriyor. Şu an en kolay kredi kartı alınabilen banka. Annemin 2000 TL emekli maaşı var ziraat bankasında 1 saat bekleyiş sonucu maaş dökümü aldık Garanti Bankası'na geçtik maaş dökümünü istemediler bile. Banka çalışanı gerçek bile olmayan sallamasyon bir iş yerinde 7000TL geliri var göstererek 15 bin limitli kredi kartı çıkardı bize.

İyi bari ben kullanmaya başlayayım bunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı