BİM kataloğu kaç gün geçerli?

Bu durum gerçekten üzücü. 1 tane getireceğine hiç getirme daha iyi. Bulunduğum mahalledeki BİM de kulaklık için sıraya girdim ve SteelSeries ürünlerini almaya gelen benimle birlikte 8-10 kişi vardı. 2 mouse 1 kulaklık getirmişler sadece 1 kişi alabildi. Artık fazla geldi de çalışanlar kendilerine mi ayırdı bilemiyorum ancak eğer 1'er tane getirildiyse gerçekten sadece müşteri çekmek amacıyla yapılmış bir katalog olmuş.

Ben bir bayideki çalışanla konuştum. Bana her şubeye gittiğini ve 4'er tane kulaklık gittiğini söyledi. 6 mağaza gezdim hiçbirinde yoktu. Sonra sahibindene girdim 7 sayfa 13 Ocak 2021 Arctis 1 kulaklık ilanı var. Gerçekten insan bu ülkede ağzını bozmadan yaşayamıyor.

Ben bir bayideki çalışanla konuştum. Bana her şubeye gittiğini ve 4'er tane kulaklık gittiğini söyledi. 6 mağaza gezdim hiçbirinde yoktu. Sonra sahibindene girdim 7 sayfa 13 Ocak 2021 Arctis 1 kulaklık ilanı var. Gerçekten insan bu ülkede ağzını bozmadan yaşayamıyor.

Aynı duruma bende Letgo'da şahit oldum. 220 TL'lik ürünü 300 TL'ye satmaya çalışıyorlar.

Geri
Yukarı