BİM Toptan Fiyatına Perakende Satıyor mu?

retiredtechnpt

Kilopat
Makaleler
6
BİM son günlerde biraz fazla zam yaptı sanki. Diğer marketlerle arasındaki farkı kapatıyor git gide. Sizin düşünceleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yerel marketleri kullanınız. Bazıları 50 kuruşluk çakmağı 2 liraya satmaya çalışan oportünist köylü kurnazı olabilir zaten onlardan alışveriş yapmayarak tepkinizi gösterebilirsiniz. A-101'in de çok temiz bir market olmadığını söyleyebilirim.

Yerel marketleri kullanınız. Bazıları 50 kuruşluk çakmağı 2 liraya satmaya çalışan oportünist köylü kurnazı olabilir zaten onlardan alışveriş yapmayarak tepkinizi gösterebilirsiniz. A-101'in de çok temiz bir market olmadığını söyleyebilirim.
Ben burada bana en yakın marketleri kıyaslayacak olursam en iyisi Şok belki uzun süredir gittiğim için kasiyerler ile biraz daha iyi anlaşıyor olabilirim. Ondan sonra A-101 onun nedeni ise çok değişik ürünler geliyor olması. Bim'e diyecek bir şeyim yok çok bir artısıda yok. Tanınmış marka diğerlerine nazaran.

Müşterisine en çok değer veren firma BİM. Kayıtsız şartsız iade garantisini kaç firma sunabilir?

Mahalle bakkalını kullanıyorum genelde. Kazanan onlar olsun. Biz Şok, A101 gibi marketlerden aldığımızda kasiyer kazanmıyor parayı. Malesef onlar asgari ücrete çalışan insanlar. Bizim paramız Miami ya da Hawaii'de tatil yapanların cebine giriyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı