BimCell çekim gücü nasıl?

Makaleler
14
Yer
Antalya
Şu anda 65 liraya 25 GB TT Prime tarifesi kullanıyorum ancak önümüzdeki ay bitecek ve aynı tarifemi 86 liradan alabiliyorum. Ama 25 GB bu aralar evden çok çıkmadığım için fazla geliyor. Daha düşük bir tarifeye geçemiyorum niyeyse TT'de, sadece üst tarifeye geçirtiyorlar. Bimcell'de 15 GB 43 liralık paket var. Bimcell bildiğim kadarıyla TT altyapısı kullanıyor. Mesela köydeyken TT çok iyi çekiyor ama Bimcell de iyi çeker mi bunu merak ediyorum. Şehir içinde zaten iyi çekiyor, arkadaşımdan biliyorum.

Şu anda 65 liraya 25 GB TT Prime tarifesi kullanıyorum ancak önümüzdeki ay bitecek ve aynı tarifemi 86 liradan alabiliyorum. Ama 25 GB bu aralar evden çok çıkmadığım için fazla geliyor. Daha düşük bir tarifeye geçemiyorum niyeyse TT'de, sadece üst tarifeye geçirtiyorlar. BİMCELL'de 15 GB 43 liralık paket var. BİMCELL bildiğim kadarıyla TT altyapısı kullanıyor. Mesela köydeyken TT çok iyi çekiyor ama BİMCELL de iyi çeker mi bunu merak ediyorum. Şehir içinde zaten iyi çekiyor, arkadaşımdan biliyorum.

BİMCELL bizim köyde çekiyordu kimsenin telefonu çekmiyorken, Turkcell hariç.

İyi değil. Kullanıyorum ve köye gidince hiç çekmiyor.
Bizim köyde de Vodafone çekmiyor, zaten onun paketleri de pahalı. TT çok iyi çektiği için yine TT altyapısına sahip bir operatöre geçmek mantıklı geliyor ama bakalım. Bir de numara taşıma yaparken 5-6 gün bekleyenler olmuş. Bu da biraz sorun olabilir belki ama fiyatına bakınca bazı şeyleri göz ardı etmek gerekiyor sanki.

Geri
Yukarı