BİMCELL ve Türk Telekom aynı mı?

Bimcell de Pttcell'de TT altyapısını kullanarak Resale (tekrardan satış- yeniden satış) yapan sanal gsm operatörü firmalar.

Tüm tarifeleri BTK tarafından onay görmesi gerekiyor tabii ki. Ancak TT bu sanal operatörlere göre önceliği kendi kullanıcılarına veriyor bilginiz olsun. Özellikle aramalarda...

Türk Telekom'a geçince internetim vb. değişecek mi?

-Sunucularda yoğunluk olursa hızınızdan düşme yapabilir ancak bu çok nadir olur ve sunucular çökerse herkes için çöker.

Yıllardır kullanıyorum, sorun yaşamadım.

-Ben de birkaç ufak tefek sorun hariç problem yaşamadım.

Ufak bir şehir dışına.

-Elbette çekmeyen yerler olur olmaz değil ancak şehir dışına çıkınca bir anda gitmiyor (yaşadığım yer Tekirdağ) bazen hızı düşüyor eğer dağlık bir alana çıkmazsanız ya da çok ıssız bir bölgeye çekme sorunu yaşamanız çok az ki aradığınızda Türk Telekom ekiplerini canları isterse santral falan da kuruyorlar (çok düşük bir ihtimal ancak olabilitesi var)

Ana yollara çıkarsanız anlarsınız.

-İlçeler arası yollarda hatta köylerde çok büyük sorun yaşamadım elbette bazı köylerde belli yerlerde çekmiyor ancak buralarda yaşayan kişilerin de çok umurunda olmuyor.

Depremden anlayın, saniyesinde çöken operatör.

-Deprem anında yaşattığı sorundan dolayı tazminat davası açanların tazminatını ödemişti.

Müşteri hizmetleri.

-Bence tüm servis sağlayıcıları müşteri hizmetleri konusunda problemli ancak Türk Telekom mobil internet konusunda en iyi müşteri hizmetlerine sahip olan gözüküyor.

Neredeyse aynılar. Para olarak Bim daha ucuz. BimCELL kullananların bir çoğu, kırsal alanlarda telefonun çekememesinden şikayetçi.

Neredeyse aynılar. Para olarak Bim daha ucuz. BimCELL kullananların bir çoğu, kırsal alanlarda telefonun çekememesinden şikayetçi.
Bilip bilmeden konuşmazsak iyi olur, BİMCell Turk Telekom'un hizmetidir.

Sadece aralarında fiyat ve isim farkı var, onun dışında altyapısı ikiside Turk Telekom.

Meşhur Avea yani Turk Telekom, şehirde bile çekmeyen operatör, welcome the rezillik.

Bilip bilmeden konuşmazsak iyi olur, BİMCell Turk Telekom'un hizmetidir.

Sadece aralarında fiyat ve isim farkı var, onun dışında altyapısı ikiside Turk Telekom.

Meşhur Avea yani Turk Telekom, şehirde bile çekmeyen operatör, welcome the rezillik.
Ne yanlış bilgisi kardeş, kullananların çoğu öyle diyor dedim. Bak burda da öyle diyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı