Çözüldü Bimcell'den Vodafone geçiş süresi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Resul3637

Centipat
Vodafone bayiye gittim. Genel bir bayii. Hemen hat taşıma işlemlerini yaptık, hattı dün aldım. Yeni hat ne zaman açılır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hatırladığım kadarıyla 3 gün içinde açılmıştı. Biz de Bimcell'den Vodafone'a geçmiştik.

Biz 27 liraya yenilenen 4 tarifesine geçmiştik. 750 DK 250 SMS 4 GB internet.

Bir de şu Vowifi bu kadar sıkıntılı olmasa iyi olurdu.

Hatırladığım kadarıyla 3 gün içinde açılmıştı. Biz de Bimcell'den Vodafone'a geçmiştik.

Biz 27 liraya yenilenen 4 tarifesine geçmiştik. 750 DK 250 SMS 4 GB internet.

Bir de şu Vowifi bu kadar sıkıntılı olmasa iyi olurdu.
Merhaba, ben de Bimcel kullanıyorum ucuz hat diye oradan aldık ama Vodafone'ye geçmek istiyorum. 1.30 ay falan oldu alalı. Hemen şimdi geçebilir miyim yoksa bekleme süresi falan var mı? Bazıları 3 ay falan dedi de bir yardım etseniz.

@Y.Emre 25 3 ay değil. Kısa sürede geçiyorsunuz. Birkaç günü bulabilir. Ama 3 ay olmaz. Ama sanırım en az 35 lira yüklemek gerekiyor. Tarifeler aklınıza yattıysa geçebilirsiniz. Tercih sizin. Bu arada yazım kurallarına dikkat edersen iyi olur.

@Y.Emre 25 3 ay değil. Kısa sürede geçiyorsunuz. Birkaç günü bulabilir. Ama 3 ay olmaz. Ama sanırım en az 35 lira yüklemek gerekiyor. Tarifeler aklınıza yattıysa geçebilirsiniz. Tercih sizin. Bu arada yazım kurallarına dikkat edersen iyi olur.

Anladım ama bana da denilen sadece sen şimdi bimcell e yeni geçtin 3 ay bimcell kullanıp sonra başka hatta geçebilirsin falan diyenler oldu bu doğru mu yanlış mı?
Anladım ama bana da denilen sadece sen şimdi bimcell e yeni geçtin 3 ay bimcell kullanıp sonra başka hatta geçebilirsin falan diyenler oldu bu doğru mu yanlış mı?
@Batina

@Batina

@Batina?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı