BİM’de Stanley 1 litrelik Termos ₺329

Kamp işiyle uğraşılmasa bile güzel. Kahvemi sabah yapıyorum, çantaya atıyorum. Dışarıda akşama kadar kahveye erişimim olabiliyor 🤌🏻😁

Bu tarz termoslar benim işime çok yarıyor çadırı alıyorum arabaya atıp dağa çıkıyor Muğla'nın güzel kamp yerlerine sıcak kahvem oluyor kışın yazında soğuk su miss gibi.

Elbet iyidir ama termos için bu fiyatlar biraz fazla değil mi?
Fazla ama ömür boyu garanti olayı yüzünden bu fiyat normal. Şöyle düşün bir daha termos almayacaksın ve kullandığında da hiç sorun çıkmayacak. Devamlı olarak termos kullanan birisiysen gayet iyi bir şey bence.

Kars ta yaşıyorum. Rakım 1400-2000 arası. İlçe de yaşıyorum. Rakım yüksek olduğu için boğazımız çok ağırlıyor. 2 tane var bu termostan biz de. Birini şehir dışına çıkarken ailemle kullanıyoruz birini de babam köylere elektrik işi yapmak için giderken götürüyor. Gerçekten çok iyi bir şey. Buz gibi havada sıcak bir sallama çay gerçekten çok iyi oluyor. Tek sıkıntısı sabah 8 de koyuyoruz sıcak suyu, akşam 6 da falan açıyoruz. Eğer elimize dökülürse elimiz yanıyor 1 hafta acıtıyor. Ciddiyim bu arada şaka falan yaptığım yok. Kesinlikle tavsiye ederim. Ben birini 450'den diğerini 600 küsurden aldım bu fiyat çok iyi.

Geri
Yukarı