BİM'de yere düşürülen ürün alınmadığı için sorun olur mu?

• Konuyu başlatan 1pc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 245

1pc

Hectopat
BİM'den 2 tane patatesli borek alacaktim biri yere dustu, standin altina girdi, alamadim. Cikarken de soylemedim, tek aldigimin parasini verdim. Ben cikarken kasanın telefonu caliyordu, hizli hizli gittim. Bir şey olur mu, 6 lira icin sıkıntı çıkar mi? Galiba kameradan gorup kasayi aradilar. Bir şey olur mu?

Bir şey olmaz. Belki bir daha ki gittiğin zaman biraz fırça yersin. Söyleseydin daha iyi olurdu neden söylemedin ki.

BİM'den 2 tane patatesli borek alacaktim biri yere dustu, standin altina girdi, alamadim. Cikarken de soylemedim, tek aldigimin parasini verdim. Ben cikarken kasanın telefonu caliyordu, hizli hizli gittim. Bir şey olur mu, 6 lira icin sıkıntı çıkar mi? Galiba kameradan gorup kasayi aradilar. Bir şey olur mu?

Çok büyük sorun olacağını sanmıyorum, ama neden söylemediniz? Sadece ürünü düşürmüşsünüz, yanlış bir şey yapmamışsınız ki.

Yarin gidip parasini vereceğim umarim laf yemem.

Hocam parasını vermelik bir durum olduğunu sanmıyorum, çünkü bir ürüne zarar vermememişsiniz anladığım kadarıyla veya tüketmemişsiniz, ama yani düşürdükten sonra söylemeniz daha iyi olurdu. Gidin isterseniz bir şey derlerse anlatırsınız.

Geri
Yukarı