BİM'deki Corby Marka Dronelardan Hangisi Alınabilir?

Makaleler
18
Yer
İzmir
24 Eylül'de Corby marka modeller BİM'e gelecek ₺229'den. SD02, CX007-2B, SD01, SD03 ve CX014 modelleri gelecek ve hepsi de ₺229. Hangisi alınabilir? İlk kez drone kullanacağım, temel mekaniklerini öğrenmek için almayı düşünüyorum, fırsatım olduğunda da İHA0 veya İHA1 ehliyet alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
24 Eylül'de corby marka modeller BİM'e gelecek ₺229'den. SD02, CX007-2B, SD01, SD03 ve CX014 modelleri gelecek ve hepsi de ₺229. hangisi alınabilir? İlk kez drone kullanacağım, temel mekaniklerini öğrenmek için almayı düşünüyorum, fırsatım olduğunda da İHA0 veya İHA1 ehliyet alacağım.

Hocam ben o dronelerden bir tanesini kullanmıştım. Ama çok hassas cihazlar yani en ufak hatada bile bozulabiliyorlar.

Geçen sene ben de Corby marka uçangöz almıştım, modelini hatırlamıyorum. Temel sürüşü öğrenmek istiyorsan hangisini alacağının bir önemi yok, tahminimce BİM'e gelecek olan modellerin hepsi genel olarak birbirine benzer deneyim sunacaktır. Görünüşünü beğendiğini al.

Son düzenleme:
1 hafta ban yemiştim. Banım az önce kalktı. Cx 14 alınır. Diğerleri de alınır tabi. Başlangıç için iyi drone'lar. Ama fazla bir şey beklememek lazım. Yani görüntü kalitesi düşük vb. şikayetler olmaması gerekiyor. 720 p yazdığına bakmayın 720 p değil.
@YFK zaten o yüzden ucuz model almayı planlıyorum. @suskunkedi sen ne dersin?

1 hafta ban yemiştim. Banım az önce kalktı. Cx 14 alınır. Diğerleri de alınır tabii. Başlangıç için iyi Drone'lar. Ama fazla bir şey beklememek lazım. Yani görüntü kalitesi düşük vb. şikayetler olmaması gerekiyor. 720p yazdığına bakmayın 720p değil.

Hocam CX007 2B'yi önermez misiniz acaba? İkisi arasından yine CX014'mü öneriyorsunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı