BİM'den SteelSeries Rival 3 aldım

Saltopat

Centipat
Makaleler
9
Bugün saat iki gibi canım sıkıldı ve BİM'e cips falan almaya gittim, bir de baktım ki bu stokçular tarafından ele geçirilen ve milletin saat 8'den itibaren beklediği mouse... Bir de kulaklığı vardı ve market tıklım tıklım olduğu halde kimse almayınca, hem de bana mouse lazım olduğu için ben aldım. Kulaklık hâlâ orada sanırım onu almadım( ihtiyacım olduğu halde almak istemedim). Anlamadığım nokta şu: Stoklar yenilendi mi yoksa, nasıl duruyor orada kaç gündür? Ben bitmiştir diye düşünüyordum.

IMG_20210115_134518.jpg

Apaçi Atcı

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Evde HTML çalışıyor
Hayırlı olsun. İyi fiyata iyi ürün almışsınız.

aydos_33

Centipat
Makaleler
1
Yer
39.92511154100087, 32.83730280415794
Keşke stok yenilense hocam. Büyük ihtimalle şanslısınız. O BİM'e kimse bakmamış :D.

EQUARIA

Centipat
Makaleler
3
Bugün saat iki gibi canım sıkıldı ve BİM'e cips falan almaya gittim, bir de baktım ki bu stokçular tarafından ele geçirilen ve milletin saat 8'den itibaren beklediği mouse... Bir de kulaklığı vardı ve market tıklım tıklım olduğu halde kimse almayınca, hem de bana mouse lazım olduğu için ben aldım. Kulaklık hâlâ orada sanırım onu almadım( ihtiyacım olduğu halde almak istemedim). Anlamadığım nokta şu: Stoklar yenilendi mi yoksa, nasıl duruyor orada kaç gündür? Ben bitmiştir diye düşünüyordum.

Eki Görüntüle 837317
- O bir uçak
- Hayır. O bir Supermen
- Hayır O Bim gazisi olmadan istediği ürünü alabilecek süper yeteneğe sahip insanüstü bir varlık.
Hayırlı olsun adınıza çok sevindim güzel üründür kıymetini bilin...

Kralmelo

Picopat
Hayırlı olsun.
Herkesin almak için savaşlara girdiği bir ürünü direkt almışsınız değerini bilin.

KS
Saltopat

Saltopat

Centipat
Makaleler
9
- O bir uçak.
- Hayır. O bir supermen.
- Hayır o BİM gazisi olmadan istediği ürünü alabilecek süper yeteneğe sahip insanüstü bir varlık.
Hayırlı olsun adınıza çok sevindim güzel üründür kıymetini bilin...

Allah herkese nasip etsin inşallah hocam. Teşekkürler iyi niyetiniz için.

Rakas IV

Decipat
Yer
Finlandiya/Helsinki
Bu yılki bütün şansınızı bir anda kullanmışsınız. Hayırlı olsun. Attığınız HS olsun.

Yukarı