Bim'e gelecek olan HP kulaklık alınır mı?

Bütçe
200
Kulakligin yabanci tarafindan paylaşilmiş videosunu buldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1:40'da mikrofon testi yapiyor. Gayet güzel görünüyor. Tronsmart Sono ses kalitesi mükemmel ancak 269 lira. Keske indirimleri kacirmasaydim.

Arkadaşlar kulaklığı aldım ses seviyesi çok yüksek değil ama gayet yeterli. Mikrofonu arkadaşlarla Discord üzerinden konuşurken denedik onlar da kaliteli olduğunu söylediler. Alınabilir bir kulaklık başka sorularınız olursa cevaplayabilirim.

Arkadaşlar kulaklığı aldım ses seviyesi çok yüksek değil ama gayet yeterli. Mikrofonu arkadaşlarla Discord üzerinden konuşurken denedik onlar da kaliteli olduğunu söylediler. Alınabilir bir kulaklık başka sorularınız olursa cevaplayabilirim.

Dostum Discord'dan ekler misin? İsa2k#1272

Dostum Discord'dan ekler misin? İsa2k#1272

İstek yolladım ama geçersiz diyor.
Merak edenler için kulaklığın bir inceleme videosunu çekmeyi düşünüyorum ama videoda nelere yer vermem gerekir? Şimdiye kadar hiç kulaklık inceleme videosu çekmediğim için nerelere değinmem gerektiğini tam olarak bilmiyorum.

Son düzenleme:
@erdem_set Kanka kulaklığın hayırlı olsun bu kulaklıktan bende aldım ama inan memnun kalamadım pcde pubg mobile oynuyorum daha önceden iphone kulaklığımla oynuyordum ama bunu taktıkdan sonra iphone kulaklığını arar oldum ne bas var nede sesi yeterli bana mı öyle geldi bilmiyorum mikrofon konusunda sıkıntı yok ama iPhone kulaklığımda çok net şekilde kasdığım ayak seslerini bu kulaklıkda anlamakda zorlanıyorum bunun bir ayarı vs varmı bilgin varmı yoksa para çöpe gitti kullanmıyacağım.

@erdem_set Kanka kulaklığın hayırlı olsun bu kulaklıktan bende aldım ama inan memnun kalamadım pcde pubg mobile oynuyorum daha önceden iphone kulaklığımla oynuyordum ama bunu taktıkdan sonra iphone kulaklığını arar oldum ne bas var nede sesi yeterli bana mı öyle geldi bilmiyorum mikrofon konusunda sıkıntı yok ama iPhone kulaklığımda çok net şekilde kasdığım ayak seslerini bu kulaklıkda anlamakda zorlanıyorum bunun bir ayarı vs varmı bilgin varmı yoksa para çöpe gitti kullanmıyacağım.
Telefonda ayarı var mı bilmiyorum. İlk aldığımda bana da ses çok az gibi geldi Razer'dan geçmiştim ama 1 2 gün kullanınca eminim ki psikolojik olarak değil cidden ses seviyesi arttı gibi geldi. Çünkü şuanda son seste dinlemiyorum ama ilk aldığımda son ses bile çok az geliyordu. Biraz kullanın yine de tatmin olmazsanız iade etmeyi deneyebilirsiniz. Birde iPhone kulaklığı dediğiniz Airpods mu?

Geri
Yukarı