BİM'e Gelecek Olan Trust GXT 232 Mantis Alınır Mı?

• Konuyu başlatan akinc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 2B

akinc

Hectopat
Makaleler
6
Yer
Bursa
Arctis 3 2019 kullanıyorum. Mikrofonu bazen sıkıntı yaratıyor kimi zaman bana gelen ses mikrofondan konuştuğum kişilere gidiyor. Ara sıra da mikrofonu kulaklık üzerinden kapadığımda hoparlöre gelen bütün sesler olduğu gibi karşımdaki kişilere gidiyor. Onun dışında ses kalitesinden çok memnunum kulaklığın. Bilmiyorum sorun belki de benim kulaklığın mikrofonuyla ilgilidir ama az önce 13 Ocak BİM Aktüel ürünlerine bakarken GXT 232 Mantis gözüme çarptı. Nasıldır, kullanan var mı? Daha önceden Trust'un kablosuz klavye mouse seti ve USB çoklayıcısını kullandım, mikrofon tarzı bir ürününü kullanmadım o sebepten bilmiyorum. 150 TL'ye alınır mı?

Arctis 3 2019 kullanıyorum. Mikrofonu bazen sıkıntı yaratıyor kimi zaman bana gelen ses mikrofondan konuştuğum kişilere gidiyor. Ara sıra da mikrofonu kulaklık üzerinden kapadığımda hoparlöre gelen bütün sesler olduğu gibi karşımdaki kişilere gidiyor. Onun dışında ses kalitesinden çok memnunum kulaklığın. Bilmiyorum sorun belki de benim kulaklığın mikrofonuyla ilgilidir ama az önce 13 Ocak BİM aktüel ürünlerine bakarken gxt 232 mantis gözüme çarptı. Nasıldır, kullanan var mı? Daha önceden Trust'un kablosuz klavye mouse seti ve USB çoklayıcısını kullandım, mikrofon tarzı bir ürününü kullanmadım o sebepten bilmiyorum. 150 TL'ye alınır mı?

Bence alınmaz ama kişiye bağlı.

Arctis 3 2019 kullanıyorum. Mikrofonu bazen sıkıntı yaratıyor kimi zaman bana gelen ses mikrofondan konuştuğum kişilere gidiyor. Ara sıra da mikrofonu kulaklık üzerinden kapadığımda hoparlöre gelen bütün sesler olduğu gibi karşımdaki kişilere gidiyor. Onun dışında ses kalitesinden çok memnunum kulaklığın. Bilmiyorum sorun belki de benim kulaklığın mikrofonuyla ilgilidir ama az önce 13 Ocak BİM aktüel ürünlerine bakarken gxt 232 mantis gözüme çarptı. Nasıldır, kullanan var mı? Daha önceden Trust'un kablosuz klavye mouse seti ve USB çoklayıcısını kullandım, mikrofon tarzı bir ürününü kullanmadım o sebepten bilmiyorum. 150 TL'ye alınır mı?

Ama değer kaç defa gelir o kadar ucuz bir şey :D.

Bence alınmaz ama kişiye bağlı.
Ama değer kaç defa gelir o kadar ucuz bir şey :D.
Kulaklığımın mikrofonu gayet iyi ses alıyor ama bahsettiğim gibi sorunlar yaşıyorum bazen yoksa masraf yapmak istemem. Kullanan birisi yok mu acaba bu mikrofonu?

Ben almayı düşünüyorum kaliteli bir ürüne benziyor. Hepsiburada Vatan gibi sitelerden yorumları okudum herkes gayet memnun.

Geri
Yukarı